pultuszczak

Facebook


Zaproszenie

2015-06-17 7:41:22

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku ma przyjemność serdecznie zaprosić na spotkanie z burmistrzem miasta Pułtusk – panem Krzysztofem Nuszkiewiczem, w poniedziałek 22 czerwca, o godz. 17.

Spotkanie pt. „Przedsiębiorczość – progi i bariery”, stanie się okazją do przedstawienia władzom samorządowym problemów i zagrożeń, z jakimi spotykają się na co dzień przedsiębiorcy, a także uwag środowiska rzemieślników, kupców i przedsiębiorców na temat rozwoju Pułtuska i powiatu pułtuskiego.

Poprzez udział w spotkaniu zamierzamy również dowiedzieć się, jakie propozycje dla przedsiębiorców na najbliższy okres, a także na dalszą perspektywę ma burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz.

Pragniemy podkreślić, że spotkanie ma formę otwartą, stąd też każdy, komu bliska jest problematyka warunków funkcjonowania mikro, małych  i średnich przedsiębiorstw na terenie Pułtuska i powiatu pułtuskiego, może wziąć w nim udział.

Żywimy przekonanie, że zorganizowane spotkanie stanie się przyczynkiem do częstszych kontaktów przedsiębiorców z władzami samorządowymi, na zasadzie cyklicznych debat, których celem byłoby wypracowanie dobrze funkcjonującego modelu współpracy.

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Bajrang odpowiedz

    Mariuszu. Na samym początku chcemy bazdro podziękować za okazaną nam sympatie i przygotowanie wspaniałej pamiątki. Twf3j wkład i zaangażowanie pokazuje, że to nie jest tylko praca lecz rf3wnież zamiłowanie. Widoczne jest to w każdym uwiecznionym kadrze. Kolejny raz, ale tym razem oficjalnie przyjmij nasze ?Uznanie? za naprawdę profesjonalną pracę i przejawianie cierpliwości do nas oraz naszych gości. Jak bazdro jest ważny wybf3r fotografa to dopiero teraz widzimy i polecamy Ciebie wszystkim niezdecydowanym i mającym wątpliwości komu należy zlecić tą jak bazdro ważną pracę . Nie mamy cienia wątpliwości !!!!!! Przyczyniłeś się do naszego szczęścia oraz do tego że będziemy wspominać wielokrotnie wspaniałe chwile, ktf3re nam towarzyszyły w tym szczegf3lnym dla nas dniu. Materiał ktf3ry nam przekazałeś wielokrotnie wzrusza i nas raduje ponieważ daje pełne odzwierciedlenie atmosfery ktf3ra panowała podczas ceremonii zaślubin jak i przyjęcia a przecież to jest najważniejsze. Z pozdrowieniami . Magdalena i Arkadiusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *