pultuszczak

Facebook


Zapraszamy na MADE IN PUŁTUSK

2016-08-24 8:13:33

MADE IN PUŁTUSK (przystań – 27 sierpnia godz. 16-23), na który zaprasza Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, to m.in. muzyka i taniec na żywo.
W tym roku na scenie zobaczymy i usłyszymy:

– zespół DROP. z pułtuszczaninem Marcinem Kraszewskim – grającym na perkusji.
Zespół założony 3 stycznia 2014r.
Gatunek muzyki to: modern grunge/rock/alternative.
DROP. to energia eksplodująca w czasie występu, potężna dawka adrenaliny, gwarancja znakomitej zabawy.
W tym roku zespół DROP. dzięki wsparciu finansowemu ogromnej liczby fanów wyda debiutancką płytę !
DROP. to uczestnicy Jarocin Festiwal 2014, zwycięzcy głównej nagrody na festiwalu LUXFEST 2014, zdobywcy dwóch branżowych nagród przyznanych przez Antyradio i Izabelin Studio w ramach The Best Band of Music Lab 2014, zdobywcy głównej nagroda JP Artists Festiwal, zwycięzcy w Warsaw Drum Festival, a także zdobywcy nagrody specjalnej na IV Pułtuskim Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku.
Skład DROP. :
Kryspin Olszowy – wokal
Rafał Ulicki – gitara
Adam Zielewski – gitara, wokal
Piotr Pawęska – gitara basowa, wokal
Marcin Kraszewski – perkusja (Pułtusk)

– zespół Carol Markovsky z Szymonem Fabisiakiem – wokalistą i gitarzystą – mocno związanym z naszym miastem (uczniem jednej z pułtuskich szkół).
Zespół istniejący od listopada 2014.
Od początku istnienia nastawieni na własną twórczość. W ich muzyce można odnaleźć inspiracje klasycznym rockiem (The Doors, Led Zeppelin, Pink Floyd etc.), jak i znacznie nowszymi wykonawcami (Tame Impala, Franz Ferdinand etc.). Lubią też klasykę bluesa i jazzu oraz szeroko rozumianą muzykę poważną.
Skład Carol Markovsky:
Kacper Jakub Nowicki – perkusja, wokal
Mikołaj Kacprzykowski – bas
Szymon Żmijewski – klawisze, wokal
Szymon Fabisiak – gitara, wokal

,ale także:

– gościnnie DJ YAGGI & KANIA
DJ YAGGI – prezenter na muzycznej scenie już od 15lat
KANIA – młody zdolny raper, założyciel zespołu LBK (Legenda Bez Końca)

– Pawła i Maję, tancerzy tańca towarzyskiego klasy mistrzowskiej A z Klubu Sportowego Semiramida, wielokrotnych medalistów w tańcu towarzyskim
– Artura „Artuditu” Javakyana, urodzonego w Armenii, od 6 roku życia silnie związanego z Pułtuskiem, od 14 roku życia zainteresowanego muzyką, głównie funky/disco house – to jego debiut na pułtuskiej scenie

– Aleksa Rębisia, rodowitego pułtuszczanina, absolutnego debiutanta na scenie muzycznej, który muzykę tworzy od 3 lat, głównie hip hop

– seniorów z zespołu „Przyjaźń” z Klubu Srebrnego Wieku przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pułtusku
Zespół „Przyjaźń ” istnieje od 15 lat. Najstarszymi członkami zespołu są Państwo Kazimiera i Miron Rakoccy, którzy dbają o repertuar zespołu. Pan Miron jest również pierwszym solistą zespołu. Gwiazdą tańca zaś jest Pani Irena Piekarska. Podczas występu na MADE IN PUŁTUSK właśnie Pan Miron i Pani Irena będą główną atrakcją zespołu „Przyjaźń”. Zespół zyskał jeszcze wielu uzdolnionych wokalnie panów, należ do nich: Pan Ryszard Kalinowski i Pan Jan Pogorzelaki. Podczas pikniku obaj Panowie wykonają solowe utwory. W zespole są osoby uzdolnione pisarsko. Tworzą wiersze, a zwłaszcza wiersze o pięknym Pułtusku. Do najzdolniejszych z nich zaliczyć należy Panią Krystynę Domżałę. Podczas występu wykona własny wiersz o pułtuskich kanałach. Ponadto na scenie wystąpią: Pan Bogdan Bręgoszewski i Pan Tadeusz Kosiński z utworem „A mnie jest szkoda lata”. Panom będą towarzyszyły urocze chórzystki: Kazimiera Rakocka, Irena Piekarska, Barbara Gidyńska, Krystyna Domżała, Danuta Karkowska, Barbara Bocheńska, Hanna Pniewska, Elżbieta Malinowska i Bogumiła Kucharczyk oraz Panowie: Ryszard Kalinowski, Jan Pogorzelski, Miron Rakocki i Tadeusz Pniewski. Należy podkreślić, że Pan Bogdan Bręgoszewski posiada również zdolności recytatorskie, o czym będą mogli się przekonać wszyscy, którzy przybędą na MADE IN PUŁTUSK.
MADE IN PUŁTUSK to nie tylko muzyka i taniec na scenie, to także moc atrakcji dla wszystkich – dzieci, młodzieży i dorosłych – na zielonej trawie pułtuskiej przystani, o co zadbają m.in.:

– Centrum Sportowe Semiramida
Klub założony w 2006r. Prowadzi sekcje sportowe: sportów walki, akrobatyki, sportowej i tańca. Do sekcji tych uczęszczają dzieci i młodzież z Pułtuska i okolic. Dla osób dorosłych, zarówno młodszych, jak i starszych, C.S. Semiramida ma ofertę zajęć indywidulanych i grupowych z zakresu fitness, zumby, zrelaksuj kręgosłup i sportów walki. Centrum posiada w swojej ofercie także klimatyzowaną siłownię, saunę oraz kort do squash-a.
Podczas prezentacji na pikniku MADE IN PUŁTUSK poza pokazowym treningiem, w którym wszyscy chętni będą mogli wziąć udział, instruktorzy i trenerzy przedstawią charakterystykę prowadzonych przez siebie zajęć, udzielą porad odnośnie właściwych dla danej osoby zajęć. Będzie można poznać kwalifikacje trenerów, ocenić ich doświadczenie oraz poznać pełen zakres działalności Klubu.
Centrum Sportowe Semiramida gorąco zaprasza !

– Fitness Club Palladium
Firma utworzona w 2006r. oferuje profesjonalnie wyposażoną siłownią, salę fitness, sale do tańca i sztuk walki z doświadczonymi i świetnie przygotowanymi merytorycznie instruktorami i trenerami. W Fitness Club Palladium jest możliwość skorzystania z treningów samodzielnych, jak i personalnych, a także z konsultacji dietetycznych i porad dotyczących doboru suplementacji. Oprócz zajęć w siłowni w ofercie Fitness Club Palladium można znaleźć różnego rodzaju zajęcia fitness m.in.: speedball fitness, zumba, tbc, abt, płaski brzuch, balance&stretch, step, zajęcia wzmacniające, crossfit, a także taniec i sztuki walki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych: mma & submission fighting, kickboxing, boks. Po wysiłku w siłowni lub na zajęciach fitness, Fitness Club Palladium proponuje relaks w Gabinecie Odnowy Biologicznej, m.in. z: sauną fińską, jacuzzi, masażami, zabiegami na twarz i ciało, manicure i pedicure.
Na MADE IN PUŁTUSK nie zabraknie dużej dawki zajęć FIT poprawiających m.in. kondycję fizyczną, a do tego prezentacji zdrowej żywności.
Fitness Club Palladium serdecznie zaprasza.

– Młode Orły Nadnarwianki
Jedna z najlepszych szkółek piłkarskich w okręgu ciechanowsko- ostrołęckim. Założona w 2012r. Szkoli młodych adeptów piłki nożnej na potrzeby pierwszej drużyny Nadnarwianki Pułtusk.
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk to wielokrotni mistrzowie COOZPN oraz wicemistrzowie Mazowsza.
Na pikniku MADE IN PUŁTUSK bawią się z nami po raz drugi. W zeszłym roku zajęcia i konkursy prowadzone przez trenerów Młodych Orłów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję.
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk gorąco zapraszają !

– Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa
Inicjatywa Legii Warszawa „Piłkarskie Przedszkola Legii” jest częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych chłopców i dziewczynek, oraz promocja zasad efektywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Projekt ten dotyczy dzieci od 3 do 7 roku życia.
Na MADE IN PUŁTUSK nie zabraknie zabawy z piłką.
Piłkarskie Przedszkole Legii serdecznie zaprasza !

– Dzienny Dom „Senior-WIGOR”
Placówka dla osób powyżej 60 roku życia nieaktywnych zawodowo działająca na terenie Gminy Pułtusk w ramach Programu Wieloletniego „Senior – WIGOR” na lata 2015-2020.
W ramach prowadzonych warsztatów plastycznych na MADE IN PUŁTUSK seniorzy wraz z pracownikami postarają się przybliżyć uczestnikom zajęć technikę robienia kwiatów z krepiny. Pokażą także, jak w prosty sposób można ze zbędnych gazet zrobić mały upominek dla ukochanej osoby. Dzieci będą mogły własnoręcznie pokolorować lub wyklejać kolorowanki, które ozdobią ich pokój. Świetna okazja, aby spędzić czas z naszymi seniorami.

To tylko część tego co na czeka na MADE IN PUŁTUSK.
Będzie także m.in. pokaz ogromnych baniek mydlanych (ok. godz. 18) oraz mega pokaz laserów (ok. godz. 20:30), ja również malowanie twarzy.
O poczęstunek dla pierwszych kilkuset osób zadba Restauracja Kogel Mogel (bigos), Pub&Restauracja Magdalenka (zupa) oraz Browar Witnica (lemoniada).

BĘDZIE SIĘ DZAŁO !
NIECH SŁOŃCE BĘDZIE Z NAMI !

współpomysłodawca Cezary Gemza
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *