pultuszczak

Facebook

ZAPŁACONA SUSZARKA NIE DOTARŁA

2022-02-11 3:55:10

Oszuści stosują różne metody, aby wyłudzić pieniądze. Nie ma dla nich znaczenia czy kupujesz, czy sprzedajesz. Chodzi o jedno, wyłudzenie Twoich pieniędzy. Mają na to swoje sposoby. Niestety, mieszkańcy powiatu pułtuskiego nadal padają ofiarami oszustw podczas internetowych zakupów. Tym razem kupująca, pomimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała towaru

26-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego zgłosiła oszustwo podczas internetowych zakupów. Na jednym z portali zauważyła ofertę sprzedaży suszarki do włosów, którą postanowiła kupić. Pomimo wpłaty kilkuset złotych, nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Apelujemy do mieszkańców powiatu pułtuskiego o więcej ostrożności podczas internetowych zakupów. Nigdy nie zgadzajmy się na wpłacenie całej kwoty za produkt, zanim go otrzymamy. Niestety, wówczas dochodzi do zerwania kontaktu, kupujący nie otrzymuje towaru ani zwrotu gotówki. Wybierajmy opcje opłaty po dostarczeniu produktu np. za pobraniem. W ten sposób możemy uniknąć niepotrzebnych nerwów i straty pieniędzy.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…