pultuszczak

Facebook


Zakończenie Wakacji – Made in Pułtusk za nami

2015-09-02 12:40:08

Podziękowania od organizatorów

Jako współpomysłodawca i osoba zaangażowana w organizację imprezy pragnę serdecznie podziękować wszystkim wykonawcom na scenie za bardzo udane występy, ogródkom gastronomicznym Bar u Niedźwiadków, Kogel Mogel i Magdalenka oraz Browarowi Witnica za darmowy poczęstunek i napoje, pani dyrektor Żłobka Miejskiego Katarzynie Kalińskiej i pomagającym jej dziewczętom oraz pani Annie Jaszczułt ze Studia Urody LOOK za malowanie twarzy i modelowanie włosów, klubom piłkarskim Legia Warszawa i Młode Orły Pułtusk za zajęcia sportowe, Mrówce Pułtusk za atrakcje dla dzieci, a także akrobatom artystycznym Mimello i żywym maskotkom za niezapomniane chwile spędzone wraz z dziećmi. Ponadto wielkie dzięki dla pozostałych firm, których być może nie wymieniłem, za zaangażowanie i darmowe gadżety.

Duże podziękowania dla: Tygodnika Pułtuskiego, Pultuszczak.pl, Pułtuskiej Gazety Powiatowej, Pultusk24, , Extra Pułtusk, Nowiny24 oraz Pułtusk TV za patronat medialny nad imprezą.

Oczywiście największe podziękowania dla wszystkich mieszkańców obecnych na pikniku, bez Was ta impreza nie mogłaby się udać i nie miałaby żadnego sensu. Wielkie brawa za tak liczne przybycie.

Mam nadzieję, że reaktywacja przystani w Pułtusku właśnie się zaczęła.

Mam nadzieję, że moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych była na odpowiednim poziomie.

Mam nadzieję, że impreza Zakończenie Wakacji – Made in Pułtusk zostanie pozytywnie przyjęta przez mieszkańców naszego miasta i na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych przez Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza, któremu w tym miejscu serdecznie dziękuję m.in. za zaufanie jakim mnie obdarzył przy organizacji imprezy, a także za możliwość realizacji własnych pomysłów związanych z jej uatrakcyjnieniem.

Zdaję sobie sprawę, że nie obyło się bez małych wpadek, że przy organizacji kolejnej tego typu imprezy należy poprawić jeszcze wiele kwestii organizacyjnych, ale uczymy się na błędach, aby w przyszłości było jeszcze lepiej …

DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!

Cezary Gemza

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *