pultuszczak

Facebook

Zakończenie robót przy alei Wojska Polskiego

2020-03-25 1:59:22

Udało się zakończyć wszystkie prace związane z utwardzaniem terenu remontem wjazdu do osiedlowych zabudowań, sklepów i hurtowni przy alei Wojska Polskiego 13A, B, C, D, F

W ostatnim etapie prac wymieniono podłoże, w całości ułożono kostkę brukową, odzyskaną z rozbiórek nawierzchni z ulic Nowy Rynek i Jana Pawła II (części gminnej) oraz dokonano nasadzeń nowych roślin na rabatach. Teren przyozdobią pęcherznice w dwóch kolorach oraz tawuła, gatunki odporne na suszę i warunki miejskie. Wykonawcą robót była firma ZARBUD Arkadiusz Zaręba z miejscowości Ołdaki.
W planach na rok 2021 pozostaje do wykonania przyłączenie budynku przy alei Wojska Polskiego 13A do sieci ciepłowniczej i działania termomodernizacyjne poprzez wymianę instalacji c.o. i c.w.u. oraz likwidacja 30 pieców niespełniających wymogów środowiskowych, z udziałem dofinansowania ze środków programowych Działania 4.3.1 Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej – Typ projektu – Ograniczenie „niskiej emisji”, wymiana urządzeń grzewczych na terenie Gminy Pułtusk.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…