pultuszczak

Facebook


Zakochana obdrapana

2019-07-19 10:22:09

W naszym mieście już tak jest, że najpierw się coś robi, otrąbia sukces, rozgłasza wszem i wobec, a potem szybko zapomina. A przecież o to co się ma, trzeba dbać!

Inaczej wygląda to tak, jak słynna niegdyś ławeczka zakochanych, usytuowana obok miłosnego mostku na kanałku. Pomysł byłego burmistrza, dość niebanalny, choć co do wykonania miał swoich zwolenników i przeciwników. Skoro jednak ławeczka powstała, to należałoby chyba chociaż raz w roku pomyśleć o jej odmalowaniu. Inwestycja niewielka, nakładu czasu i siły roboczej też specjalnie nie wymaga, więc o co chodzi?! Jak na razie,  zakochani  i nie tylko powinni ostrożnie tu przysiadać, by nie narazić ubrania albo co gorsza nie skończyć z drzazgą tu i ówdzie. Podobnie wyglądają ławki wzdłuż całej ulicy Staszica prowadzącej do kładki. Niedawno ustawione, ale już wymagające odświeżenia. Taka sugestia…

Smutny mostek zakochanych ubarwiają za to tematyczne graffiti i tu plus dla utalentowanego anonimowego artysty. No i kwiaty na tym i innych mostkach w końcu się pojawiły, z czego się bardzo cieszymy.

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *