pultuszczak

Facebook


Zaginiony i odnalezieni

2016-10-31 9:12:05

28 października, dyżurny jednostki Policji w Pułtusku otrzymał informację o zaginięciu mężczyzny

W piątek, w godzinach popołudniowych, 80 – letni mieszkaniec gminy Pokrzywnica udał się do lasu na grzyby. Pochłonięty grzybobraniem oddalił się, nie powracając do miejsca zamieszkania. Rodzina powiadomiła Policję, sąsiadów i znajomych. W akcję zaangażowani byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Pułtusku, strażacy z Winnicy, Błędostowa oraz Pułtuska. Grzybiarz przedłużył swój spacer do Nasielska, gdzie o północy został znaleziony przez patrol Policji. Na szczęście bez obrażeń ciała. Powrócił do żony.
Apelujemy o rozsądek do wszystkich grzybiarzy i amatorów leśnych wędrówek!!!

Poszukiwania 43 – latki

W sobotę, 29 października funkcjonariusze z pułtuskiej komendy poszukiwali kobiety, która kilkakrotnie wcześniej miała myśli samobójcze. Mieszkankę Warszawy, z uwagi na stan zdrowia, przywieziono do Szpitala Miejskiego w Pułtusku. Kobieta samowolnie oddaliła się z samochodu w stronę byłej strzelnicy wojskowej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci Wydziału Kryminalnego, Wydziału Ruchu Drogowego oraz funkcjonariusze Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej. Dwugodzinne poszukiwania zakończyły się sukcesem. Policjantka, patrolując teren, w jednym z dołów zauważyła siedzącą kobietę, odpowiadającą rysopisowi poszkodowanej. Na miejsce przybyło pogotowie, przytomną kobietę przewieziono do szpitala.

Policja apeluje o pomoc!
W okresie od 23.09.2016. do 20.10.2016r wyjechał ze znajomą osobą z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił nie nawiązując kontaktu z rodziną oraz znajomymi.
Janusz Ickiewicz, lat 44, mieszkaniec gm. Zatory
Rysopis: wzrost 174 cm, szczupła sylwetka, waga ok. 70 kg, włosy krótkie, ciemny blond, proste.
W przypadku napotkania lub posiadania informacji dotyczącej zaginionego prosimy o pilny kontakt z dyżurnym KPP w Pułtusku, pod nr tel.: (023) 692 72 00.
Publikowane zdjęcie jest z 2008 roku.
st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *