pultuszczak

Facebook


Wywożą szpital?!

2015-06-16 7:13:00

Taka wiadomość obiegła Pułtusk. To zrozumiałe, że mieszkańcy powiatu są zaniepokojeni wszystkim tym, co w ostatnich miesiącach dzieje się w naszym szpitalu

Pracownicy żyją w ciągłej niepewności, rodzą się kolejne podejrzenia i plotki. Tym razem chodzi o rzekome wywożenie łóżek szpitalnych z Popław i przenoszenie pacjentów do innych placówek. Jest to podobno związane z okrojeniem kontraktu przez NFZ i przeprowadzaną kontrolą. Jak dało się usłyszeć „na mieście”, ma się znacznie zmniejszyć liczba łóżek na oddziałach wewnętrznych.

Czy informacje o „wywożeniu szpitala” są prawdziwe? Absolutnie nie! Po ich sprawdzeniu u dra Roberta Gajdy i dyrektor do spraw lecznictwa Grażyny Aleksandrowicz, możemy uspokoić obecnych i potencjalnych pacjentów szpitala. Grażyna Aleksandrowicz potwierdziła jedynie, iż do 30 czerwca trwa u nas rzeczywiście kontrola NFZ, ale o zmniejszeniu kontraktów, a tym bardziej liczby łóżek na oddziałach na razie nie ma mowy!

– Rozumiem że ludzie się niepokoją, denerwują całą sytuacją, ale nic się nie dzieje. Doktor Gajda i dyrektor Pabich czuwają nad wszystkim, trzymają rękę na pulsie – stwierdziła Aleksandrowicz.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *