pultuszczak

Facebook


Wysokie wyniki maturalne z matematyki w Ruszkowskim

2015-10-15 10:02:22

18 września, podczas konferencji dla dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych w Płońsku na temat analizy wyników egzaminu maturalnego w sesji wiosennej 2015 roku, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie postanowiła promować najlepsze szkoły w województwie mazowieckim

Gratulacje od szefowej OKE otrzymał Jarosław Druchniak – dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku w związku z osiągnięciem przez maturzystów wysokich wyników egzaminu z matematyki w Technikum nr 1. Szkoła znalazła się w czołówce najlepszych na Mazowszu.
W roku szkolnym 2014/2015 do egzaminu maturalnego przystąpili absolwenci uczący się w trzech zawodach: technik informatyk, technik mechanik, technik logistyk.
Uczniowie Technikum uzyskali również wysokie wyniki z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Absolwenci w zawodzie technik logistyk zdali ten egzamin w stu procentach.
Gratulujemy absolwentom Ruszkowskiego uzyskanych wyników na egzaminie maturalnym oraz zawodowym. Mamy nadzieję, że ich młodsi koledzy za rok postarają się utrzymać dobre wyniki lub nawet je podwyższyć.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *