pultuszczak

Facebook


Wyślij kwiaty bliskiej osobie w Warszawie

2018-11-28 11:59:28
Utrzymywanie bliskiej więzi z drugą osobą mimo dzielącej nas odległości bywa wyzwaniem. Brak możliwości spotkań można oczywiście nadrobić długimi rozmowami przez telefon, ale to nie to samo, co rozmowa twarzą w twarz.

 

Nieobecność kogoś dla nas wyjątkowego odczuwamy zwłaszcza w ważnych dla nas chwilach. Czy można jakimś drobnym gestem okazać wtedy swoją miłość i przywiązanie, nawet jeśli nie ma nas obok? Dobrym rozwiązaniem może być dostawa kwiatów na stronie e-kwiaty.pl.

Kwiaty – wyrażą więcej niż wiele słów

Bukiet kwiatów to od wieków wspaniały dowód miłości, wdzięczności lub po prostu pamięci. Chyba nie ma na świecie kobiety, która by ich nie kochała. Wręczając kwiaty ukochanej kobiecie, pokazujemy, że jest dla nas ważna. Są świetnym prezentem same w sobie, jak i jako dodatek do czegoś innego, na przykład z okazji urodzin czy imienin.

Ale jak wręczyć kwiaty ukochanej osobie, jeśli jest się daleko – być może kilkanaście, a może nawet kilkaset kilometrów dalej? Tu z pomocą przychodzi poczta z kwiatami e-kwiaty.pl, czyli kwiaciarnia internetowa umożliwiająca zamówienie bukietu z dostawą kurierem lub pocztą w Warszawie. To świetne rozwiązanie, gdy z jakichś przyczyn nie możemy wręczyć ich osobiście, ale zależy nam, by zostały one doręczone w konkretnym terminie. To też dobry pomysł na miłą niespodziankę, dla kogoś, kto się tego kompletnie nie spodziewa. Dużą zaletą tej opcji jest to, iż kwiaty możemy zamówić z dostawą na konkretny dzień, a nawet godzinę. Dzięki temu trafią one w ręce obdarowywanej osoby w najlepszym momencie, na przykład w trakcie przyjęcia urodzinowego czy w czasie trwania wesela, na którym nie mogliśmy się zjawić. W ten sposób można zrobić prezent-niespodziankę z najróżniejszych okazji: zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, zdania ważnego egzaminu, urodzin imienin czy innego wyjątkowego dnia.

Asortyment kwiaciarni internetowej

Skorzystanie z usług kwiaciarni internetowej e-kwiaty.pl nie należy do skomplikowanych zadań. Można nawet powiedzieć, że bardzo je ułatwia, gdyż nie tylko możemy zamówić kwiaty bez wychodzenia z domu, ale możemy skorzystać też z gotowych propozycji bukietów dopasowanych do okazji i osoby. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, jakie kwiaty ze sobą skomponować oraz jakie przystrojenie dobrać, aby wyglądało gustownie i elegancko.

Z drugiej strony, jeżeli ktoś chciałby stworzyć taki spersonalizowany bukiet, ma taką możliwość poprzez zakładkę „Kreator Bukietów”. W ofercie poczty z kwiatami są nie tylko bukiety, ale też wiązanki okolicznościowe, pudełka z kwiatami (tzw. FlowerBox), a także prezenty. Dzięki temu w jednym miejscu możemy zamówić kwiaty i upominek i wysłać je w bezpieczny sposób pod podany adres. Oto przykładowe zamówienia:

  • Bukiet „Kocham cię” – kompozycja z 18 czerwonych róż o długości 50-60 cm, ułożonych na kształt serca. Cena za mały bukiet – 189,90 zł z dostawą. Za dodatkową opłatą do bukietu można dołączyć upominek, na przykład pluszowego misia, czekoladki, wino lub kawę.
  • FlowerBox średni – białe goździki w czarnym pudełku – kompozycja z około 10 – 15 goździków w kolorze białym równo ułożonych w czarnym, ozdobnym, okrągłym pudełku z pokrywą. Cena – 149,90 zł z dostawą. Do pudełka z kwiatami również można dołożyć drobny upominek za dodatkową opłatą, a także bilecik z podpisem.
  • Kosz z życzeniami zdrowia – to alternatywa dla bukietu kwiatów i świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto przebywa w szpitalu lub przechodzi poważne leczenie. W koszu znajdują się: bombonierka, kawa, herbata, czekolada, Biovital, chałwa, herbatniki oraz konfitura owocowa. Do kosza można dołączyć bilecik z życzeniami oraz dodatkowo bukiet kwiatów. Można również dołączyć coś więcej, na przykład wino, zdjęcie w ramce lub pluszaka. Cena kosza – 209,90 zł z dostawą.

Zamawiaj także za granicę

Na stronie e-kwiaty.pl można zamawiać bukiety i upominki nie tylko w Warszawie, ale i za granicę. Zapewniamy dostawę zamówienia do Wielkiej Brytanii już na następny dzień lub do Niemiec i Austrii w ciągu zaledwie 2 godzin. Możemy więc w ten sposób obdarować także bliskich, którzy na stałe mieszkają poza Polską i z tego powodu rzadko się z nimi widujemy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *