pultuszczak

Facebook


Wyrzuć smartfona przez okno! Poznaj nowych ludzi

2020-02-11 1:03:52
W dzisiejszych czasach świat wirtualny pochłania znaczną część naszego życia, ciężko znaleźć chwilę wytchnienia od technologii, która zagościła u nas na dobre. Czasami nawet można odnieść wrażenie, że staliśmy się jej niewolnikami. Jeśli szukasz miejsca, w którym zapomnisz o telefonie, komputerze czy Facebooku oraz poznasz nowych ludzi i „zaliczysz” niezapomniane wakacje, to rejs żeglarski jest właśnie dla Ciebie. Obozy żeglarskie to najlepszy sposób spędzenia wakacji dla osób w każdym wieku. Szkoła Żeglarstwa PuntoVita zaprasza na rejsy szkoleniowe i turystyczne na Mazurach. Organizujemy obozy żeglarskie dla różnych grup wiekowych w różnych terminach.

 

 

Przyjaźnie na długie lata

Na naszych obozach załogi jachtów dobierane są pod względem grupy wiekowej. Dzięki temu, każdy znajdzie się w gronie rówieśników. Załogi spędzają ze sobą całe dnie na niewielkim jachcie, co sprawia, że szybko się integrują. Bardzo często uczestnicy zaprzyjaźniają się ze sobą i umawiają na wspólne żeglowanie w kolejnych latach.

Wspólna pasja zbliża do siebie i sprawia, że wszelkie smartfony i wirtualny świat nie są potrzebne. W trakcie rejsu organizujemy ogniska integracyjne tak, aby załogi wszystkich jachtów mogły się zintegrować. Wspólne przygotowywanie ogniska i śpiewanie szant to przepis na dobrze spędzony wieczór. Wspólne żeglowanie uczy załogę pracować w grupie. Bez tego nie ma udanego rejsu.

Sprawdź najlepszą ofertę obozów żeglarskich na Mazurach.

Poznaj Mazury!

Rejsy na Mazurach organizujemy z powodzeniem od kilku lat. Nasi sternicy znają najpiękniejsze zakątki Krainy Wielkich Jezior. Dbamy o to, żeby uczestnicy obozu zwiedzili jak najwięcej. Odwiedzamy miejsca turystyczne, najbardziej znane porty, w których ciągle coś się dzieje. Cumujemy również w małych, malowniczo położonych portach, aby wypocząć. Do największych atrakcji każdego rejsu należy cumowanie przy dzikim brzegu. Samo cumowanie wymaga współpracy załogi i dobrego prowadzącego. Zwiedzanie dzikiego lądu oraz ognisko w plenerze zapadają w pamięć uczestników na długo. Jeśli chcesz poznać najciekawsze zakątki Mazur, odkrywać dzikie lądy to dołącz do naszej załogi już teraz.

Sztynort i Mikołajki to obowiązkowe punkty programu, bo to ciekawe miasta z dobrym zapleczem gastronomicznym. W Mikołajkach odwiedzamy park wodny Tropikana, aby skorzystać z wielu basenów i saun. W Sztynorcie łatwo natrafić na różne imprezy muzyczne. Dzikie brzegi odwiedzamy, kiedy znudzą nas tłumy, to dobre miejsca na wypoczynek i ogniska. W niewielkich portach rozkoszować się można spokojem i często wyśmienitą kuchnią w tawernie. My odwiedzamy Stare Sady, żeby odpocząć na leżaku i zjeść najlepszą szarlotkę z lodami na całych Mazurach.

Poznaj swoje możliwości!

Na obozach żeglarskich zdobędziesz nowe umiejętności. Nasi sternicy nauczą Cię wszystkiego, co potrzebne do samodzielnego prowadzenia jachtu. Po dwutygodniowym szkoleniu będziesz znał wszystkie potrzebne manewry, samodzielnie zacumujesz jacht. Instruktorzy zorganizują również wykłady z wiedzy teoretycznej, która przyda się każdemu dobremu żeglarzowi. Meteorologia, ratownictwo i wiele innych ciekawych tematów to przedmiot kursu teoretycznego. Po zakończonym rejsie można podejść do egzaminu na patent żeglarza jachtowego.

To uprawnienie w przyszłości pozwoli na samodzielne wynajęcie jachtu. Ponadto podczas rejsu poznasz tajniki kuchni jachtowej. Wszystkie posiłki przygotowujemy na jachcie z uwzględnieniem preferencji załogi. Kuchnia żeglarska zaskoczyła już niejednego smakosza. Podczas ognisk poznasz szanty i etykietę żeglarską. W trakcie rejsu żeglarskiego sprawdzisz się w różnych warunkach, bo pogoda na Mazurach bywa kapryśna. Wyrusz na rejs żeglarski z PuntoVitą i naucz się czegoś nowego. Może w przyszłości dołączysz do grona naszych instruktorów.

Na obozy żeglarskie zapraszamy osoby w każdym wieku. Nie liczą się umiejętności, jeśli nigdy nie byłeś na jachcie nie ma się czego obawiać, nasi instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Rejsy żeglarskie to nauka przez zabawę, to zawieranie nowych przyjaźni i ciekawe przygody. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas i odwiedzać różne miejsca, to żeglarstwo jest dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z oferty PuntoVita. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji rejsów oraz szerokie grono stałych klientów.

Na podstawie: https://www.fandroid.com.pl/oderwij-sie-od-smartfona-poznaj-nowych-ludzi,23913

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *