pultuszczak

Facebook


Wypowiadajcie się pułtuszczanie i nie tylko!

2015-07-10 7:17:01

Nie da się ukryć, że miejskie imprezy cykliczne przyciągają coraz mniej miejscowych i przyjezdnych. Czy ludzi znudziła powtarzana co roku formuła Jarmarku Średniowiecznego, Wianków albo Dni Patrona Miasta? Co można zrobić, by na takie imprezy przyciągały tłumy?

Czekamy na Wasze propozycje, mając z burmistrzem Nuszkiewiczem układ, że wszystkie przekażemy, a on już od przyszłego roku postara się najciekawsze pomysły wprowadzić w życie. Wypowiadajcie się na temat miejskich imprez, waszych marzeń i oczekiwań z nimi związanych. Czy w Dni Patrona Miasta powinien być barny korowód wokół rynku albo nadzwyczajna sesja pod ratuszem? A może tę część oficjalną uzupełnić bardziej rozrywkową, sprowadzając na opustoszałą przystań, jak widać na zdjęciu, wesołe miasteczko z prawdziwego zdarzenia, ustawiając tam ogródki piwne, kawiarenki pod parasolem i punkty małej gastronomii? Czekamy na wasze pomysły na pułtuszczaku i naszym profilu facebook

Komentarze

1 komentarz

 1. konrad odpowiedz

  Dlaczego jest tak malo mieszkancow , MOZE DLATEGO ZE WSZYSTKO JUZ SPOWSZEDNIALO LUDZIOM
  TO NIE JEST NIC NOWEGO CALY CZAS TO SAMO BRAK POMYSLU NA ZAINTRRESOWANIE LUDZI . FORMULA TYCH SPOTKAN CO ROKU JEST TAKA SAMA. PARE KRAMOW I NIC WIECEJ. BRAK PROMICJI POZA GRANICAMI MIASTA A NAWET W SAMYM MIESCIE. TO WSZYSTKO JEST TAK ROBIONE ZEBY POPROSTU BYLO A NIE ZEBY BYLO CZYMS WYJATKOWYM .
  JARMARK SREDNIOWIECZNY: MOZE WARTO ZASTANOWIC SIE NAD REKONSTRUKCJA ATAKU I SPALENIA MIASTA W POCZATKACH MISTA. MOZE TRZEBA OGRANICZYC CALE IMPREZY CZASOWO NP OD 14 ALE TO JUZ PYTANIE DO OSOB KTORE WYSTAWIAJA SIE W TE DNI. JARMARK SREDNIOWIECZNY POWINIEN BYC

  SWIETEM MOZE POLACZONYM Z WIANKAMI KTORE ODBYWAJA SIE TROCHE POZNIEJ . MOZE FAJNA INSCENIZACJA O KTORWJ BYLO BY GLOSNO . JEDNA DUZA IMPREZA A NIE CO TYDZIEN COS SIE Dzieje i dlatego nie ma ludzi. W czerwcu co tudzin cos sie odbyw a. Jarmark , wianki ,festiwal im K K.
  Fajnym pomyslem bylo by polaczenie wiankow z jarmarkiem i nie koniecznie pilnowanie daty nocy swietojanskiej. A moze tez zaangazowac A H by polaczyc to z juvenaliami .
  Co do dni Mateusza. Uczstniczylem ostatnio jako rodzic jednego maluchow ktorzy byli smuszeni do stania w sloncu i obserwowaniu Panow ktorzy probowali sie lansowac tuz przed wyborami.
  Forma powinna byc zabawowa, a wygladalo to troche jak pochod 1 majowy z przed lat. .Forma zabawy przekazania moze wladzy na ten jeden dzien mlodym przedstawicielom szkol srednich i A H .
  Pomyslow jest wiele tylko troche trzeba chciec cos zmienic i zaryzykowac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *