pultuszczak

Facebook

Wypadek w Klukowie

2022-08-19 9:41:16

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Do szpitala przewieziona została jedna osoba. Kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze apelują o ostrożność

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15. w miejscowości Klukowo. 45-letni mieszkaniec Ostrołęki, kierując Oplem, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą wojewódzką nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fordem, 43-letniemu mieszkańcowi powiatu płońskiego. W wyniku bocznego zderzenia, obrażeń ciała doznał pasażer Forda – 38-latek z powiatu płońskiego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.
Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, tym bardziej teraz, w okresie wakacji, gdy ruch pojazdów jest wzmożony, stosujmy się do znaków drogowych!

Pamiętajmy: Nasze zachowania i podejmowane decyzje mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Jedźmy ostrożnie, przestrzegajmy przepisów, dostosujmy prędkość, bądźmy cierpliwy i zwracajmy uwagę na innych uczestników!

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…