pultuszczak

Facebook
Wygrali dla Komendanta

2022-10-07 9:29:24

Jak co roku, pod koniec września, nasza drużyna TRAMP reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Pułtusku, rywalizowała na pieszych szlakach w XXIX Ogólnopolskim Rajdzie Górskim Resortu Spraw Wewnętrznych

Tym razem chodziliśmy po Beskidzie Wyspowym i Gorcach z bazą w Rabce Zdroju. I miło nam zakomunikować, że wygraliśmy rajd, pozostawiając w tyle 17 pozostałych drużyn. Było to możliwe nie tylko dzięki naszej sprawności i obyciu z górami, ale również dzięki dyscyplinie w drużynie, przodowaniu we wszystkich rajdowych konkurencjach i unikaniu karnych punktów.

Jeździmy na rajdy co roku z miłości do gór i zawsze plasujemy się wysoko w rajdowej stawce, ale tym razem chcieliśmy wygrać bardziej niż zwykle. Wygrywając złożyliśmy jeszcze jeden hołd naszemu zmarłemu Komendantowi Powiatowemu Policji insp. Jarosławowi Olszewskiemu, który zawsze sprzyjał nie tylko naszym poczynaniom, ale wszystkim przejawom aktywności swoich podwładnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam godnie reprezentować naszą drużynę, nasze miasto i powiat na szlakach pięknych, jesiennych Beskidów.

Z turystycznym pozdrowieniem drużyna TRAMP.

Ryszard Myszor
Zmarły inspektor Jarosław Olszewski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *