pultuszczak

Facebook


Wspomnienia na jubileusz

2019-09-12 3:22:23

Kontynuujemy wspomnienia pracowników Domu Polonii, dla których jest to miejsce pracy nieprzerwanie od 30 lat. Tym prazem pan Adam Jaworski, konserwator

11 marca 1989 roku zostałem zatrudniony na stanowisku konserwatora w dziale technicznym. Od roku 1992 zajmuję się dodatkowo centralą telefoniczną, a w 2003 roku zacząłem zajmować się obsługą grup pod kątem multimedialnym oraz nagłośnieniowym.

Bardzo dobrze wspominam początki pracy, ze względu na to że obiekt był nowy, unikatowy i jedyny taki  na północ od Warszawy. Byłem świadkiem jego rozwoju, rozbudowy oraz brałem czynny udział w budowie m.in. tawerny, gospody na cyplu, amfiteatru oraz stajni. Dzięki tej pracy miałem możliwość poznać wielu wspaniałych ludzi, za co jestem bardzo wdzięczny.

Obiekt się postarzał, wymaga remontu oraz większej ilości pracy. Obecny dyrektor w miarę możliwości finansowych próbuje przywrócić stan Domu Polonii z czasów jego świetność.

Czego mógłbym życzyć sobie i innym pracownikom Domu Polonii? Oczywiście przede wszystkim zdrowia, wytrwałości w dążeniu do celów zawodowych i obyśmy kiedyś mogli zobaczyć całkowicie odrestaurowany i piękny Dom Polonii.

„,

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *