pultuszczak

Facebook


Wspólnie walczymy z epidemią

2020-04-16 2:57:28

Od czwartku, 16 kwietnia w miejscach ogólnodostępnych należy obowiązkowo zakrywać nos i usta. Już w dniu poprzedzającym nowe obostrzenia, mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do jednostek organizacyjnych Gminy Pułtusk dotarła pierwsza partia maseczek ochronnych.

Jak informuje Urząd Miejski, dzięki wspólnej inicjatywie trzech podmiotów – Gminy Pułtusk (zakup i przekazanie materiałów), Żłobka Miejskiego (wykroje) i pani Agnieszki Marjańskiej z MADE by Kubuś&Filip (szycie) – powstają maseczki dla tych osób, które szczególnie powinny być w nie zaopatrzone (m.in. przedstawiciele służb mundurowych, pracownicy socjalni, osoby w trudnej sytuacji materialnej).
Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w tę jakże potrzebną inicjatywę. Naszym celem jest zaopatrzenie jak największej liczby mieszkańców gminy w maseczki ochronne. Osoby, które chciałyby przyłączyć się do akcji np. oferując pomoc rzeczową albo swoją pracę, prosimy o zgłaszanie się do jej koordynatora – dyrektor Żłobka Katarzyny Kalińskiej, tel.: 786 901 992. – czytamy na stronie internetowej gminy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *