pultuszczak

Facebook


Wpadł w ręce dzielnicowego!

2017-01-18 9:13:34

28- letni mieszkaniec Warszawy latami podszywał się pod szwagra. Był poszukiwany dwoma listami gończymi i sześcioma zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu

Jak informuje rzecznik pułtuskiej policji st. sierż. Milena Kopczyńska, kilka dni temu dzielnicowy gminy Obryte podczas służby obchodowej zatrzymał do kontroli drogowej kierującego Volkswagenem. Mężczyzna nie posiadał żadnych dokumentów potwierdzających jego tożsamość. Podane przez niego dane osobowe były wnikliwie sprawdzone przez kontrolującego. Dzielnicowy postanowił je porównać z żoną kierującego. Coś tu się nie zgadzało. Wyszło bowiem na jaw, że zatrzymany mężczyzna podał dane swojego szwagra. Wszystko dlatego, że jest poszukiwany przez policję. W przeszłości dokonywał oszustw za pomocą Internetu.
Sprawdzenie w policyjnej bazie danych potwierdziło przypuszczenia dzielnicowego. 28- letni mieszkaniec Warszawy był poszukiwany dwoma listami gończymi oraz sześcioma zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. Dzielnicowy niezwłocznie doprowadził mężczyznę do pułtuskiej komendy. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.
dzielnicowy
Dzielnicowym w gminie Obryte jest mł. asp. Arkadiusz Popiołek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *