pultuszczak
Wkrótce będzie boisko

2023-10-27 11:02:44

Jak informuje Urząd Miejski, na stadionie miejskim w Pułtusku trwa realizacja inwestycji Gminy Pułtusk pn. „Budowa, przebudowa i adaptacja obiektów sportowych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji”.  Pierwszy etap, który rozpoczął się w lipcu 2023 roku polega na budowie boiska ze sztuczną nawierzchnią wraz z infrastrukturą. Zainstalowany został system automatycznego nawadniania oraz oświetlenie.  Boisko zostanie zabezpieczone piłkochwytami o wysokości 6 metrów. Teren wokół boiska będzie utwardzony kostką betonową, na której staną dwa sektory trybun z łączną liczbą 300 miejsc siedzących.

Prace budowlane postępują zgodnie z planem i według harmonogramu boisko zostanie oddane do użytkowania na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Na wiosnę 2024 roku, firma Gardenia Sport, która realizuje inwestycję rozpocznie prace na boisku głównym.

Równocześnie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku prowadzi inwestycję budowy ogrodzenia wzdłuż ulicy Heleny Pilejczyk. Prace zostaną zakończone w pierwszej połowie listopada.

Teren stadionu miejskiego zyskuje nowe oblicze, a systematycznie wykonywane prace pozwolą na stworzenie przyjaznej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców naszego miasta.
źródło: pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *