pultuszczak

Facebook
Winnickie inwestycje

2023-01-24 1:20:00

Drogi asfaltowe, remont remizy i praktyczny zakup. Informujemy o kolejnych ważnych dla mieszkańców tej gminy przedsięwzięciach

Firma INFRASTRUKTURA BUD-59 z Warszawy zakończyła remont drogi gminnej w miejscowości Skarżyce o długości 420 m.Zakres prac obejmował wykonanie nakładki asfaltowej o grubości 5 cm i szerokości 3 m oraz wykonanie poboczy. Inwestycja wykonana została w ramach dofinansowania z Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

Ta sama firma zakończyła remont drogi gminnej w miejscowości Golądkowo o długości 1430 m. Zakres prac obejmował: wykonanie warstwy wyrównującej z masy asfaltowej o grubości 5 cm i szerokości 3,5 m, warstwy ścieralnej o grubości 3 cm i wykonanie poboczy. Inwestycja została wykonana w ramach dofinansowania z Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

Z kolei pracownicy Zakładu Budżetowego w Winnicy rozpoczęli remont remizy OSP w Starym Bulkowie. Zakres prac obejmuje położenie180 m2 podłogi z gresu i wymianę instalacji elektrycznej. Zadanie finansowane jest z funduszu sołeckiego.

Na koniec o zakupie, który pomoże utrzymać czystość i porządku na terenie gminy. Jest to wielofunkcyjny traktora YANMAR 2100 z osprzętem: przedni TUZ, pług śnieżny strzałka 150 cm, solarka/piaskarka 300L, kosiarka bijakowa z przesuwem hydraulicznym, zamiatarka hydrauliczna 130 cm.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *