pultuszczak

Facebook


Weekend z Tenisem Ziemnym na kortach w MOSiR

2015-07-06 8:47:47

W dniach 27- 28 czerwca, na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku zostały rozegrane dwa turnieje tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR i nagrody Szkoły Tenisa Ziemnego HB Tenis p. Henryka Bednarka

W sobotę na kortach rywalizowali najmłodsi. Zawody rozegrano w trzech grupach. W grupie najmłodszych w turnieju „Pierwszy Krok” wzięło udział ośmioro zawodników. Zwyciężył najmłodszy uczestnik turnieju (siedmioletni!) Riccardo Gallo, który w finale pokonał Weronikę Zielińską. Trzecie miejsce zajęła Ala Żukowska.
Najlepsza trójka turnieju otrzymała puchary i dyplomy a kolejni wyróżnienia. Pozostałe dwie grupy uczestników rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

W rywalizacji grupy dla „Początkujących”

I – miejsce

Gosia Wielgolewska

II – miejsce

Oliwia Matląg

III – miejsce

Emilka Wolińska

W rywalizacji grupy wiekowej 11 – 12 lat

I – miejsce

Filip Osica

II – miejsce

Paweł Karasiewicz

III – miejsce

Piotr Wielgolewski

W niedzielę rozegrano Indywidualny Turniej Tenisa Ziemnego dla kobiet. W rywalizacji udział wzięło pięć pań. Po bardzo wyrównanej rywalizacji zwyciężyła

Kasia Śliwa.

Drugie miejsce zajęła

Agnieszka Wolińska

a trzecie

Iza Żukowska.

Organizatorem turniejów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku wraz ze Szkołą Tenisa Ziemnego H.B. Tenis Pułtusk Henryk Bednarek.

W dniu 15 sierpnia 2015r. na kortach MOSiR planowany jest turniej deblowy tenisa ziemnego (OPEN), na który serdecznie zapraszamy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *