pultuszczak

Facebook


Waleczne i dobre serce

2017-01-18 9:24:59

Piotr Szwejkowski to znany w naszym mieście wybitny sportowiec, trenujący TAEKWON-DO od 1998, mający na swoim koncie duże osiągnięcia w międzynarodowych zawodach. Jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Nr 4, cenionym i lubianym przez młodzież trenerem prowadzącym Młodzieżowy Klub Sportów Walki „KAN” Pułtusk

O sportowych sukcesach Piotra Szwejkowskiego i jego podopiecznych nie raz już pisaliśmy na łamach Tygodnika. On sam jest osobą niezwykle skromną, ale otwartą na ludzi i ich problemy. Można powiedzieć, że to twardy mężczyzna o gołębim sercu. Młodzież chce przede wszystkim wychować na dobrych, dostrzegających potrzeby innych, honorowych i prawych ludzi. To właśnie na prośbę jego wychowanków z KAN Pułtusk mamy przyjemność napisać o wspaniałej akcji, którą Piotr Szwejkowski zorganizował dla potrzebującej rodziny przed Świętami Bożego Narodzenia. Dzieciaki przyniosły z domu co tyko mogły, przede wszystkim produkty żywnościowe, chemię, słodycze, zabawki. Zebrało się tego naprawdę dużo, co najlepiej widać na zdjęciach. A te pojawiły się na facebooku Młodzieżowego Klubu Sportów Walki „KAN” Pułtusk wraz z podziękowaniami od Piotra Szwejkowskiego. Kochani! Bardzo dziękujemy za wsparcie świątecznej paczki. Okazaliście wielkie serca! Zebraliśmy naprawdę dużo produktów żywnościowych, chemii i zabawek. W czwartek przekazaliśmy świąteczną paczkę Pani Ani, Małgosi i Włodziowi. To była bardzo miła i wzruszająca chwila. Cieszymy się bardzo, że choć w małej części mogliśmy wspomóc świąteczne przygotowania. Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych Małych Adeptów, UKS Posejdon, Publicznej Szkole Podstawowej im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie oraz wszystkim, którzy wspomogli naszą zbiórkę! Taekwon!
Dziękowała również pani Anna, której rodzinę obdarowano zebranymi wspaniałościami. A my jesteśmy wdzięczni panu Piotrowi za codzienne hartowanie młodych serc w duchu sportowej rywalizacji i przekazywanie dzieciakom tych najważniejszych w życiu wartości. Jak powiedział św. Jan Paweł II, „człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”. Trzeba o tym pamiętać i pokazywać ludzi, którzy wcielają te słowa w życie.
sz

sz1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *