pultuszczak

Facebook


W Pokrzywnicy bez niespodzianek

2018-11-21 8:09:59

Dziś odbyła się I sesja Rady Gminy Pokrzywnica. Podobnie jak w innych samorządach odbyło się ślubowanie radnych i wójta, wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Gminy

Po raz kolejny wójtem gminy Pokrzywnica jest Adam Dariusz Rachuba, który podziękował za okazane mu zaufanie mieszkańców i obiecał pracować dla dobra gminy. Były gratulacje od przewodniczącej komisji wyborczej, ale też wiele ciepłych, nawet wypowiedzianych wierszem słów, wójt usłyszał od pracowników Urzędu Gminy.
Jedynym kandydatem na przewodniczącego Rady Gminy był Krzysztof Lubelski, który pełnił tę funkcję również w poprzedniej kadencji. Obecnie uzyskał aprobatę Rady, podobnie jak jego zastępczyni Anna Bońkowska.
Na sesji wybrano również przewodniczących i składy osobowe stałych komisji, a radny Zenon Wiadrowski poinformował o utworzeniu nowego klubu radnych o nazwie ” Dla naszej Małej Ojczyzny”. Wiadrowski jest jego przewodniczącym, zastępcą przewodniczącego radna Izabela Skura, a członkami klubu radne Grażyna Leleń i Wioletta Milewska. Więcej na ten temat w papierowym wydaniu Tygodnika.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *