pultuszczak

Facebook


Centrum Dietetyczne Natur House. Umów się na darmową konsultację z Dietetykiem cz. II

2019-07-16 12:20:13

Jest wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, produkty typu koktajle, które zastępują pełnowartościowe posiłki, gotowe diety można znaleźć w internecie. Niestety większość tych diet daje szybki spadek wagi, który w krótkim czasie doprowadza do tzw. efektu jo-jo, czyli do szybkiego wzrostu wagi. Tylko dieta stosowana pod nadzorem specjalisty daje skuteczny i długotrwały efekt. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii redukcji kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse w Pułtusku pokochasz siebie!

Jak przebiega Kuracja w Centrum Dietetycznym Naturhouse?

Dwa etapy – trzy filary!

Kuracja Naturhouse opiera się na trzech filarach:

Filar I. Opieka dietetyka

Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk jest nie tylko wsparciem merytorycznym, ale i psychicznym.

Filar II. Plan żywienia

Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowego sposobu żywienia. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, jest ona prosta w przygotowaniu i smaczna.

Filar III. Naturalna suplementacja

Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców i warzyw, pomagają one nie tylko uzyskać lepsze efekty ale poprawiają również samopoczucie i wygląd, działają również prozdrowotnie. Suplementy dobierane są indywidualnie.

Połączenie tych trzech elementów jest tym, co wyróżnia Naturhouse i powoduje, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna.

Dwa etapy Kuracji gwarancją sukcesu!

Etap 1: Utrata kilogramów

Etap jest nastawiony na osiągnięcie celu – wymarzonej wagi. Pozwala na zdrową utratę masy ciała w tempie zalecanym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) czyli około 0,5-1 kg na tydzień. Stopniowa i regularna utrata masy ciała pomaga organizmowi w dostosowaniu się do nowych warunków: skóra dostosowuje się do nowych objętości, nie powstają niedobory substancji odżywczych, zapobiegamy wystąpieniu efektu jo-jo, uczymy Cię i utrwalasz prawidłowe nawyki żywieniowe, co zaprocentuje w kolejnych latach.

Cel został osiągnięty, ale by skutecznie schudnąć na lata, trzeba odpowiednio wyjść z diety. Stąd drugi etap:

Etap 2: Stabilizacja masy ciała

Bardzo istotny etap gwarantujący utrzymanie osiągniętych rezultatów. Dietetyk nie tylko nauczy Cię prawidłowych nawyków żywieniowych, ale też „wyprowadza” z diety, stopniowo zwiększając kaloryczność i urozmaicając menu o dotychczas wykluczone czy ograniczone produkty.

Umów się na wizytę i zmień swoje życie raz na zawsze. Przyjdź, zadzwoń lub zapisz się do nas za pomocą formularza on-line.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Pułtusku znajduje się na:

ul. Świętojańskiej 16,

Telefon: 23 692-20-46, 690-381-212

Godziny otwarcia: Poniedziałek: 9:00-18:00, Wtorek: 9:00-19:00, Środa: nieczynne, Czwartek: 12:00-20:00, Piątek: 8:00-17:00, Sobota: 9:00-13:00

Zapraszamy!!!!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *