pultuszczak

Facebook

Ucierpiała 35 – latka

2022-08-04 10:30:26

Pułtuscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Łachoń, gm. Winnica. Kierująca skuterem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem VW New Beetle, 40-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego, nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył poprzedzającego skutera Toros, kierowanego przez 35-latkę. W wyniku zdarzenia kierująca skuterem, z urazem głowy i ręki, została przetransportowana do szpitala w Makowie Mazowieckim. Przeprowadzone badania trzeźwości wykazały, że kobiety były trzeźwe. Mundurowi ponad 2 godziny pracowali na miejscu wypadku. Funkcjonariusze przesłuchali świadków, sporządzili oględziny i kierowali ruchem. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i sporządził dokumentację fotograficzną. Teraz śledczy będą szczegółowo wyjaśniać jakie były przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi, aby każdy użytkownik ruchu drogowego mógł bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…