pultuszczak

Facebook

U-10. Kolejne zwycięstwa orlików

2015-09-29 7:52:27

W sobotę (26.09) drużyna orlików Młodych Orłów (rocznik 2006/07) rozegrała drugi turniej ligowy. Tym razem pułtuszczanie byli gospodarzami imprezy

W ostatniej chwili swój przyjazd odwołała drużyna Wkry Andzin, dlatego zamiast trzech spotkań, młodzi zawodnicy rozegrali dwa mecze z drużynami z Płońska. Młode Orły stanęły na wysokości zadania i jak na gospodarza przystało, wygrali wszystkie mecze.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z PAF Płońsk, drużyną z którą w poprzedniej kolejce stoczyliśmy bardzo zacięty pojedynek. Tym razem od początku dominowała drużyna Młodych Orłów, która już w pierwszej akcji meczu zdobyła bramkę po strzale Michała Kornackiego. W 2. minucie ten sam zawodnik po podaniu Macieja Saletry podwyższył wynik spotkania. Zaskoczeni takim obrotem spraw zawodnicy PAF-u próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, ale nie potrafili sforsować naszej obrony kierowanej przez, rozgrywającego bardzo dobre zawody, Michała Mieszkowskiego. W 6. minucie spotkania po podaniu Michała Drzewieckiego kolejną bramkę dla Młodych Orłów zdobył Maciej Saletra. Chwilę później wynik spotkania, po indywidualnej akcji, podwyższył Mateusz Żołnierzak. Piątą bramkę w 15. minucie strzelił Michał Drzewiecki i na przerwę zeszliśmy prowadząc 5-0. Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków młodych piłkarzy z Płońska, którzy jednak długo nie potrafili pokonać naszego bramkarza. Udało im się to dopiero w 27. minucie meczu. Tuż przed końcowym gwizdkiem goście zdobyli jeszcze drugą bramkę. Ostatecznie mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem Młodych Orłów.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI – PAF PŁOŃSK

5 – 2 (5-0)

Bramki:

Młode Orły:
1′ Kornacki (a. Saletra)
2′ Kornacki
6′ Saletra (a. Drzewiecki)
9′ Żołnierzak
15′ Drzewiecki (a. Żołnierzak)

PAF: 27′,30′

Drugim przeciwnikiem była drużyna Football School Płońsk. Nasi rywale przyjechali w zupełnie innym składzie niż przed tygodniem, co było widać ich grze. Po pierwszej bardzo wyrównanej połowie remisowaliśmy 1-1 po bramce Gracjana Lachowskiego. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej części spotkania. Młode Orły podkręciły tempo, raz po raz zagrażając bramce przeciwników. Przyniosło to skutek w postaci trzech bramek. Po strzałach Maćka Saletry, Mateusza Kaźmierczaka i Mateusza Zołnierzaka wygraliśmy całe spotkanie 4-1.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI – FOOTBALL SCHOOL PŁOŃSK

4 – 1 (1-1)

Bramki:

Młode Orły:
5′ Lachowski (a. Kaźmierczak)
18′ Saletra (a. Żołnierzak)
23′ Kaźmierczak (a. Saletra)
24′ Żołnierzak (a. Kaźmierczak)

Football School: 10′

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI – WKRA ANDZIN

3-0 vo

Skład: Górniak Norbert, Pietrzykowski Bartosz – Kornacki Michał, Mieszkowski Michał, Kaźmierczak Mateusz, Gorczyński Oliwier, Zawada Szymon – Saletra Maciej, Górecki Jakub, Jaworski Bartosz, Żołnierzak Mateusz, Drzewiecki Michał, Lachowski Gracjan, Łada Patryk

Trenerzy: Sępławski Michał, Tkaczyk Mirosław

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…