pultuszczak

Facebook


Tylko Ballers

2015-11-24 10:12:40

Z trzech rozegranych w ostatnią sobotę pojedynków w Pułtuskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki z udziałem pułtuskich drużyn, tylko Ballers odniósł zwycięstwo. Pozostałe dwie (Mazurzy i Lidmeksi) ulegli przeciwnikom

W pierwszym z pojedynków mocno osłabieni Mazurzy nie mieli większych szans z faworytem Ligi – MOSiR-em Ciechanów. Już pierwsza kwarta „ustaliła” wynik meczu (25-8). W kolejnych MOSiR mógł pozwolić sobie na grę zawodnikami rezerwowymi. Znany z celnych rzutów za 3 punkty, Marcin Poznański zaliczył tym razem 5 trójek. Jak zwykle dobrze grali liderzy zespołu: Adam Nałęcz (16) i Artur Dobrzyński (12) oraz Jarosław Siwek (14). W zespole Mazurów na wyróżnienie zasłużyła Paulina Mordecka (13) i Krzysztof Wiernicki (14). Zwyciężył MOSiR 68-42.
Słabo prezentuje się forma nowej formacji Lidmeksi, którzy w eksperymentalnym składzie nie mieli większych szans na sukces w meczu z Kontrą Przasnysz. Cztery punkty zdobyte w I kwarcie przekreśliły nadzieję na końcowy sukces. Mimo znacznej aktywności w kolejnych trzech kwartach ulegli 33-45. Najcelniej rzucali: Zdzisław Zyskowski – 10, Tomasz Zawadzki – 10.
W meczu: Ballers – OSiR Serock zespoły wystąpiły w bardzo okrojonych składach (5 i 6). Po początkowym prowadzeniu, Ballersi przegrali I kwartę 7-11, ale już w II dzięki trójkom Bartosza Trojgo i Michała Kasztelana, wyszli na prowadzenie (24-19). W kolejnych kwartach do w/w dwójki dołączył: Marcel Kapuściński i zwycięstwo Ballersów nie ulegało wątpliwości (46-33). Najcelniej rzucali: Bartosz Trojgo i Michał Kasztelan (po 15), Marcel Kapuściński (14), a dla Serocka: Patryk Krzyżanowski – 15.
Następna kolejka PALK odbędzie się w sobotę 28 listopada.
Zapraszamy do hali sportowej PG nr 1.

MOSiR Józef Gryc

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *