pultuszczak

Facebook


Tragiczne skutki wypadku

2021-04-08 12:53:40

Pułtuscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Kowalewice Włościańskie. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierujący hondą

Zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kowalewice Włościańskie, gm. Świercze, dyżurny policji odebrał 6 kwietnia, około godziny 11. Na miejscu zdarzenia pracowali pułtuscy policjanci z wydziału ruchu drogowego i kryminalnego. Czynności funkcjonariuszy nadzorował prokurator.
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. 20-letni mężczyzna, kierując hondą civic, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z kierującą toyotą yaris. W wyniku zdarzenia drogowego, 51-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego z licznymi obrażeniami została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala, zaś 20-latek pomimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu. Podczas wykonywanych czynności przez policjantów okazało się, że mężczyzna kierował pojazdem, nie mając do tego wymaganych uprawnień.
mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *