pultuszczak

Facebook


Szybkie pieniądze na komunię? Pożycz za 0 zł

2017-04-27 12:31:22

Sezon komunijny niebawem się rozpocznie, co oznacza spore wydatki – nie tylko dla rodziców organizujących przyjęcie. Sporymi kosztami zostają obarczeni również goście, którzy muszą zadbać o prezent odpowiedniej wartości. Z tego powodu w okresie komunijnym wzrasta zainteresowanie ofertą firm pozabankowych. Czy jednak warto się zapożyczać?

 

Statystyki pokazują, że średnia wartość prezentów komunijnych oscyluje w granicach 300-500 zł. Chrzestni najczęściej kupują upominki w cenie 1000-2000 zł, aczkolwiek zdarzają się i droższe podarunki. Chociaż wiele osób wręcza gotówkę w kopercie, część decyduje się sprezentować konkretny przedmiot. Standardem są już laptopy, tablety, smartfony, drony. Obecnie hitem – szczególnie dla dziewczynek jest kucyk i miejsce dla niego w stadninie. Chcąc spełnić oczekiwania dzieci pierwszokomunijnych, goście nierzadko zadłużają się w firmach pozabankowych. Jeżeli i twoja sytuacja finansowa nie jest aktualnie najlepsza, warto pomyśleć o takim wsparciu.

Pożyczka, która nic nie kosztuje?

Wiele osób wzbrania się przed zaciąganiem szybkich pożyczek, by sfinansować zakup prezentu komunijnego. Warto jednak rozważyć taką opcję – szczególnie, że wiele część pozabankowych proponuje niejedną pożyczkę za 0 zł na sowafinansowa.pl. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych (w porównaniu ze standardową ofertą np. kredytu bankowego).

Jak to działa? Załóżmy, że pożyczasz 1200 zł na okres 30 dni. W wyznaczonym przez pożyczkodawcę oddajesz dokładnie 1200 zł. Firma pozabankowa nie dolicza ani odsetek, ani nie pobiera prowizji. Jest to więc chwilówka, która faktycznie nic nie kosztuje. Dzięki temu nie trzeba wypłacać np. zgromadzonych na lokatach oszczędności, lecz zaciągnąć zobowiązanie i spłacić je w odroczonym terminie.

Gdzie można otrzymać pożyczkę za 0 zł?

Jeśli nie chcesz samodzielnie szukać pożyczkodawców proponujących gotówkę bez odsetek i prowizji, pożyczkę online na Sowafinansowa.pl możesz zaciągnąć. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by wybrać ofertę maksymalnie dostosowaną do twoich potrzeb oraz oczekiwań. Warto bowiem mieć świadomość, że różne są limity dla pierwszych darmowych pożyczek i różne są maksymalne terminy spłaty.

Przykładowo, w Vivus możesz uzyskać nawet do 3000 zł na 2 miesiące, podczas gdy Filarum proponuje nie więcej niż 1000 zł na okres 30 dni.

Wśród firm pozabankowych oferujących darmowe pożyczki wymienić można m.in.: NetCredit, Lendon, ExtraPortfel.pl, ViaSMS.pl, MoneyMan, PandaMoney. U każdego z tych pożyczkodawców pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Materiał zewnętrzny

Komentarze

1 komentarz

  1. Maciej Bojanowski odpowiedz

    Można faktycznie pożyczyć za 0 zł, ale w przypadku takich pożyczek trzeba bardzo uważać a przede wszystkim pamiętać o terminowej spłacie pożyczki bez najmniejszych opóźnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *