pultuszczak
Szukano go trzema listami gończymi

2023-08-01 12:20:51

Policjanci z Posterunku Policji w Świerczach, zatrzymali 26-letniego mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi i do ustalenia miejsca pobytu. W ostatnim czasie to kolejna osoba, która nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzoną karę.
Policjanci z Posterunku Policji w Świerczach, ustalili miejsce pobytu i zatrzymali 26-letniego mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi, które zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Łowiczu, Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie i Sąd Rejonowy Warszawa Praga – Południe. Mężczyzna był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. W ostatnim czasie to kolejna osoba, która nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie zasądzoną karę. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych.

Mężczyzna zgodnie z treścią listów gończych, został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To kolejny raz, kiedy dzięki skutecznym działaniom policjantów z Posterunku Policji w Świerczach osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Autor: st. sierż. Renata Soból

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *