pultuszczak

Facebook
Szkolenie wśród najlepszych

2017-05-19 1:58:12

Trenerzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk ciągle się uczą i podnoszą swoje kwalifikacje. 2 oraz 3 maja brali udział w konferencji szkoleniowej organizowanej przez Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej

W Warszawie Paweł Brodzki miał okazję zapoznać się ze sposobem pracy najlepszych trenerów w kraju. W gronie prelegentów znaleźli m.in. Jacek Magiera (trener Legii Warszawa), Michał Probierz (trener Jagiellonii Białystok), Henryk Kasperczak (były trener reprezentacji Polski) czy Dominik Nowak. O szkoleniu młodzieży dyskutowali byli trenerzy Nottingham Forest i FC Malaga, tj. Radosław Mozyrko i Przemysław Łagoźny, którzy przedstawili zasady funkcjonowania tamtejszych akademii.
Ciekawe podejście do nauczania gry w piłkę nożną przedstawił również Paweł Grycman. Możliwość dyskusji, wymiany poglądów z prelegentami oraz wyśmienitymi trenerami takimi jak chociażby Jan Urban, Paweł Janas, Jerzy Engel, Stefan Majewski, Rafał Ulatowski, Maciej Skorża czy Ryszard Wieczorek (zagorzałym kibicom nie trzeba ich przedstawiać – wszyscy to wieloletni, także aktualni, trenerzy drużyn ekstraklasy i reprezentacji Polski) sprawiły, że poziom szkolenia stał na niezwykle wysokim poziomie.
Na zakończenie dwudniowej konferencji wszyscy uczestnicy wspólnie obejrzeli mecz finałowy Pucharu Polski na Stadionie Narodowym, w którym Arka Gdynia niespodziewanie pokonała Lecha Poznań.
Warto zobaczyć w akcji Młodych Orłów. W sobotę, zawodnicy z rocznika U-15 zmierzą się w Pułtusku w bardzo ważnym meczu z bezpośrednim rywalem o awans do I Ligi Wojewódzkiej – MKS Ciechanów. Zachęcamy do wspierania młodych pułtuskich piłkarzy. Nabrały tempa rozgrywki zarówno rocznika U-15, jak i młodszych (U-13, U-11 oraz U-9). Aktualnie wyniki oraz terminy spotkań można śledzić na stronie internetowej Młodych Orłów Nadnarwianki – www.mlode-orly.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *