pultuszczak
Suszarka nie dotarła

2023-10-19 1:20:56

Kolejne oszustwo internetowe i ta sama historia. Zamówiony towar został opłacony zanim dotarł do kupującej. Brak suszarki o wartości 1200 zł, zwrotu pieniędzy i kontaktu ze sprzedawcą.

Mieszkanka powiatu pułtuskiego zgłosiła oszustwo internetowe. Kobieta na jednej ze stron znalazła suszarkę do włosów, którą postanowiła kupić. Na podany rachunek bankowy wpłaciła całą kwotę 1200 zł i cierpliwie czekała na przesyłkę. Niestety… zamówienie nie dotarło, zwrot gotówki również, a kontaktu ze sprzedawcą brak.

Ponownie apelujemy o więcej rozsądku i ostrożności podczas internetowych zakupów. Dokonując transakcji w internecie postępujmy tak, jak podczas normalnych zakupów w sklepie, płaćmy za towar który mamy fizycznie w dłoni. Nie zgadzajmy się na wpłaty zaliczek czy też całych kwot i oczekiwanie na nadejście towaru, ponieważ w większości przypadków ten zakupiony/zapłacony produkt nie dociera. Wówczas tracimy czas, pieniądze i nerwy. Dla własnego spokoju i w trosce o nasze fundusze wybierajmy opcję za pobraniem.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *