pultuszczak

Facebook


SUKCES CHŁOPCÓW Z WINNICY!!!

2015-07-29 9:45:54

W mijającym roku szkolnym 2014/15 drużyna piłki nożnej chłopców Publicznego Gimnazjum w Winnicy osiągnęła wielki sukces.

Po ciężkich bojach najpierw wygrała mistrzostwo naszego powiatu a następnie rejonu ciechanowskiego i awansowała pierwszy raz w historii na finał igrzysk mazowieckich. Tak, więc znaleźliśmy się w gronie ośmiu najlepszych gimnazjów spośród ponad 1200 z Mazowsza!

Finały zostały rozegrane w Mińsku Mazowieckim, a pojechaliśmy dzięki zaangażowaniu pani dyrektor Ewy Leszczyńskiej. Na turnieju zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA A GRUPA B
1. G 1 RADOM 1. WINNICA
2. BISKUPIN 2. G 1 MIŃSK
3. G 1 OSTROŁĘKA 3. WARSZAWA
4. ZŁOTOKŁOS 4. SZCZUTOWO

W pierwszym meczu przegraliśmy z późniejszym triumfatorem turnieju zespołem z Mińska i była to porażka wliczona w końcowy rozrachunek (zespół z Mińska w tym roku wygrał coca cole cup na Mazowszu a w finale ogólnopolskim miał drugie miejsce). Bardzo ważny był kolejny mecz z zespołem z Warszawy. Niestety przegraliśmy go 1:4 i to na własne życzenie. Zjadła nas trema i brak ogrania na tak ważnych turniejach. Trzy ze straconych bramek to nasze podarunki dla przeciwników. W ostatnim meczu ograliśmy zespół ze Sztutowa 5:1 i graliśmy oo miejsca V-VIII. W półfinale po super grze pokonaliśmy Biskupin 9:1 i o piąte miejsce czekał na nas zespół ze Złotokłosa, który pokonaliśmy 10:1. Tak więc zostaliśmy piątą szkołą na Mazowszu!

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. GM 1 MIŃSK MAZOWIECKI
2. G 1 OSTROŁĘKA
3. WARSZAWA
4. RADOM
5. WINNICA
6. ZŁOTOKŁOS
7. BISKUPIN
8. SZCZUTOWO

Tomasz Szeliga

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *