pultuszczak

Facebook


SUKCES CHŁOPCÓW Z WINNICY!!!

2015-07-29 9:45:54

W mijającym roku szkolnym 2014/15 drużyna piłki nożnej chłopców Publicznego Gimnazjum w Winnicy osiągnęła wielki sukces.

Po ciężkich bojach najpierw wygrała mistrzostwo naszego powiatu a następnie rejonu ciechanowskiego i awansowała pierwszy raz w historii na finał igrzysk mazowieckich. Tak, więc znaleźliśmy się w gronie ośmiu najlepszych gimnazjów spośród ponad 1200 z Mazowsza!

Finały zostały rozegrane w Mińsku Mazowieckim, a pojechaliśmy dzięki zaangażowaniu pani dyrektor Ewy Leszczyńskiej. Na turnieju zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA A GRUPA B
1. G 1 RADOM 1. WINNICA
2. BISKUPIN 2. G 1 MIŃSK
3. G 1 OSTROŁĘKA 3. WARSZAWA
4. ZŁOTOKŁOS 4. SZCZUTOWO

W pierwszym meczu przegraliśmy z późniejszym triumfatorem turnieju zespołem z Mińska i była to porażka wliczona w końcowy rozrachunek (zespół z Mińska w tym roku wygrał coca cole cup na Mazowszu a w finale ogólnopolskim miał drugie miejsce). Bardzo ważny był kolejny mecz z zespołem z Warszawy. Niestety przegraliśmy go 1:4 i to na własne życzenie. Zjadła nas trema i brak ogrania na tak ważnych turniejach. Trzy ze straconych bramek to nasze podarunki dla przeciwników. W ostatnim meczu ograliśmy zespół ze Sztutowa 5:1 i graliśmy oo miejsca V-VIII. W półfinale po super grze pokonaliśmy Biskupin 9:1 i o piąte miejsce czekał na nas zespół ze Złotokłosa, który pokonaliśmy 10:1. Tak więc zostaliśmy piątą szkołą na Mazowszu!

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. GM 1 MIŃSK MAZOWIECKI
2. G 1 OSTROŁĘKA
3. WARSZAWA
4. RADOM
5. WINNICA
6. ZŁOTOKŁOS
7. BISKUPIN
8. SZCZUTOWO

Tomasz Szeliga

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *