pultuszczak

Facebook


Stanęli na podium

2019-03-13 12:01:06

Turniej im. Arkadiusza Malarza

Po znakomitych występach Młodych Orłów Nadnarwianki w rozgrywkach U-13 (zwycięzcy) i U-11 (finaliści turnieju) także ich młodsi koledzy spisali się bardzo dobrze i zajęli miejsca na podium.
W sobotniej rozgrywce rocznika U-9, podopieczni Konrada Mroziewicza zajęli trzecie miejsce wśród dziewięciu zespołów, m.in. z Warszawy, Białegostoku i Legionowa. Właśnie drużyna AP 11 Legionowo wygrała turniej po raz drugi z rzędu, a drugie miejsce zajął Żbik Nasielsk. Bramkarzem turnieju wybrano Wojciecha Gostkiewicza z Pułtuska.
Młode Orły Nadnarwianki I (U-9): Gostkiewicz Wojciech – Gerek Benjamin, Leleń Karol, Marciniak Krystian, Kowalski Filip, Warda Jakub, Tarnowski Mateusz, Zdunek Dawid.
Młode Orły Nadnarwianki II (U-9): Siemek Jan – Kędzierski Alan, Stańkowski Bartosz, Tkaczyk Karol, Staszczyk Julian, Milewski Wiktor, Kaczmarczyk Kacper, Nalewajski Mateusz.
W niedzielę miał miejsce ostatni rozdział cyklu turniejów im. Arkadiusza Malarza. O medale rywalizowali najmłodsi zawodnicy – U-7 (roczniki 2012 i 2013). – Ponownie podczas imprezy nie brakowało emocji, których było co niemiara na boisku jak i na trybunach. Wybuchy radości, rozczarowania, a także łzy szczęścia oraz łzy radości mógł dostrzec każdy, który był obecny w hali SP 2 w Pułtusku – czytamy na stronie internetowej Młodych Orłów. Podopieczni Piotra Cywińskiego rywalizowali w turnieju po raz pierwszy i zakończyli go na drugim miejscu wśród ośmiu zespołów. Lepsza okazała się jedynie drużyna AP Ciechanów. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Wojciech Apaliński z Młodych Orłów.
Młode Orły Nadnarwianki I (U-7): Leleń Antoni, Apaliński Wojciech, Augustynik Maks, Zwaliński Bartosz, Pieszczyk Olaf, Grąbczewski Tomasz.
Młode Orły Nadnarwianki II (U-7): Aleksandrowski Jakub, Łatyfowicz Aleksander, Wygryz Damian, Tarnowski Mikołaj, Piątkowski Marcel, Mieszkowski Jan.
Turniej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Młodzi adepci futbolu z Pułtuska w każdej z czterech kategorii wiekowych stawali na podium, a stawka zespołów była naprawdę mocna. Gratulacje należą się zarówno graczom, jak i trenerom – oby tak dalej!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *