pultuszczak

Facebook
Sołtys odebrał nagrodę

2022-12-20 11:20:52

W poniedziałek, 19 grudnia, burmistrz miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk wraz ze swoim zastępcą Mateuszem Miłoszewskim, z sekretarzem miasta Patrycją Kazimierczak i skarbnikiem Teresą Turek spotkali się na ostatnim w tym roku roboczym spotkaniu z sołtysami wszystkich gminnych miejscowości.
Było ono jednocześnie okazją do dwóch dodatkowo ważnych wydarzeń.
Po pierwsze, burmistrz przekazał sołtysowi Jeżewa Jerzemu Dobrzyńskiemu nagrodę o wartości 4.500,00 zł przewidzianą dla sołectwa za zajęcie I miejsca, w związku z realizacją inwestycji pn. „Renowacja mogiły wraz z montażem oświetlenia w miejscowości Jeżewo”, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022 – „Mazowsze dla sołectw 2022”, przyznaną przez samorząd województwa, w kategorii Mazowsze dla sołectw innowacyjnie – projekt o oryginalnym i nietypowym podejściu. Pan Jerzy Dobrzyński nie mógł osobiście odebrać tego trofeum przed ponad miesiącem, a przekazano je Gminie Pułtusk podczas uroczystej gali w Otrębusach.
Drugie ważne wydarzenie to oczywiście potrzeba przełamania się opłatkiem oraz złożenia sobie wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych.
źródło: pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *