pultuszczak

Facebook


Śmiertelny wypadek w Drwałach

2021-02-24 3:27:40

W niedzielę, w godzinach porannych w miejscowości Drwały, gm. Zatory doszło do tragicznego wypadku. 50-letnia kierująca peugeotem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Niestety, w wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu

Przed godz. 8, oficer dyżurny pułtuskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Drwałach, gm. Zatory. Na miejsce natychmiast zadysponowani zostali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz technik kryminalistyki. Z charakterystyki miejsca zdarzenia wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia mogło być niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, wskutek czego na łuku drogi, kierująca peugeotem wypadła z pasa ruchu i uderzyła w drzewo. Niestety, 50-letniej mieszkanki powiatu pułtuskiego, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.
Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków i własnych umiejętności. Zachowajmy ostrożność na drodze tak, aby bezpiecznie dojechać do celu.

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *