pultuszczak

Facebook


Śmiertelny wypadek w Drwałach

2021-02-24 3:27:40

W niedzielę, w godzinach porannych w miejscowości Drwały, gm. Zatory doszło do tragicznego wypadku. 50-letnia kierująca peugeotem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Niestety, w wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu

Przed godz. 8, oficer dyżurny pułtuskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Drwałach, gm. Zatory. Na miejsce natychmiast zadysponowani zostali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz technik kryminalistyki. Z charakterystyki miejsca zdarzenia wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia mogło być niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, wskutek czego na łuku drogi, kierująca peugeotem wypadła z pasa ruchu i uderzyła w drzewo. Niestety, 50-letniej mieszkanki powiatu pułtuskiego, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.
Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków i własnych umiejętności. Zachowajmy ostrożność na drodze tak, aby bezpiecznie dojechać do celu.

mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *