pultuszczak

Facebook
Śmierć na drodze

2022-11-16 2:20:20

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło 15 listopada, około godziny 17:15, w miejscowości Nowy Szelków na drodze krajowej 61

Według wstępnych ustaleń wynika, że  41-letni kierujący pojazdem iveco, mieszkaniec powiatu wyszkowskiego jadąc od Pułtuska w kierunku m. Różan w rejonie skrzyżowania w m. Szelków potrącił mężczyznę, który nagle wbiegł pod pojazd z lewej strony. 56-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu makowskiego zginął na miejscu. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych, a miejsce zdarzenia znajduje się poza obszarem zabudowanym. Czynności na miejscu wypadku wykonywane były pod nadzorem prokuratora.

Apelujemy  do pieszych o rozważne przechodzenia przez jezdnię i korzystanie z  elementów odblaskowych. Przypominamy, że każdy pieszy, poruszający się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, musi posiadać odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących, za jego brak grozi mandat karny. Sugerujemy jednak, aby elementy odblaskowe nosić również w terenie zabudowanym.

asp. Ruszczyńska Katarzyna

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *