pultuszczak

Facebook


Sławna ławeczka i nowy prezes

2017-04-01 10:34:11

SŁAWNA ŁAWECZKA
Sława o pułtuskiej ławce miłości, widocznej na zdjęciu z naszego archiwum, doszła aż do Warszawy. W ten sposób Pułtusk – już w najbliższej przyszłości – może stać się ławeczkową MEKKĄ. Z kręgów kinematografii polskiej wiemy, że w mieście nad Narwią zostanie ulokowana kolejna ławeczka. Jej otwarcie szykowane jest na dzień przed pułtuskim festiwalem naszego rodaka – Krzysztofa Klenczona.
W uroczystości zapowiedziała swój udział wybitna aktorka odtwarzająca postać Michaliny Wisłockiej w filmie „Sztuka kochania”. Aktorka wybrała też ławeczkowe motto, które będzie uwidocznione na stosownej tabliczce, a brzmi ono:
„Nieważne co jest na ludzkim dole, ważne co w górze, bo w górze rodzi się myśl o dole”.
TOŁŁOCZKO PREZESEM
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, rzecznik spółek gminnych Zbigniew Tołłoczko ma zostać prezesem generalnym spółek, który będzie nadzorował pracę innych prezesów. Władze gminy są przekonane o konieczności utworzenia nowego stanowiska i mówią, że jest to najlepszy kandydat, który dzięki swojej wcześniejszej pracy poznał spółki od podszewki i zna ich problemy. Gratulujemy trafnego wyboru.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *