pultuszczak

Facebook


Siostry Szczygieł, Anna Mroziewicz i Alicja Tośka

2016-05-24 10:18:21

Festiwal Talentów, którego organizatorem jest MCKiS, już za nami. Trzecia edycja, ale impreza znana, uznana, ważna, bo promująca talenty dzieci i młodzieży. Jedna z wielu, którymi może się poszczycić pułtuskie CENTRUM

– W naszym ukochanym Pułtusku nie brakuje bardzo uzdolnionych dzieci i bardzo utalentowanej młodzieży. Dzisiejszy Festiwal skierowany jest do dzieci i młodzieży z pułtuskiej gminy, do osób, które chcą zaprezentować swoje pasje, zainteresowania, talent i osiągnięcia. Zobaczymy na scenie 77 osób, to zarówno indywidualni wykonawcy, jak i grupy – przedszkolaków, uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, także osoby zgłaszane przez rodziców. Uczestnicy to osoby w wieku od 3 do 16 lat, śpiewające, grające na instrumentach, tańczące, uprawiające małe formy artystyczne – powiedziała ze sceny Paulina Ostrowska, instruktorka MCKiS, także doskonale prowadząca pierwszomajowe spotkanie w kinie Narew.

– Cieszę się, że jesteśmy tutaj tak licznie – zwrócił się do widowni burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz. – Życzę wszystkim, którzy biorą udział w tym Festiwalu, a jest ich wielu, żeby trema ich opuściła na dzisiejszy wieczór, żeby to co zaplanowali z pomocą rodziców, nauczycieli i MCKiS, powiodło się.

Komisja konkursowa (Grażyna M. Dzierżanowska, Andrzej Kalinowska, Anna Morawska, Paweł Postek) oceniająca poziom artystyczny występu, oryginalność, kulturę sceniczną i ogólne wrażenie estetyczne nagrodziła i wyróżniła następujące osoby: 1. Siostry Szczygieł (małe formy teatralne) i Annę Mroziewicz (wiersz) , 2. Alicję Tośkę (wokal). Nagrodę ufundowaną przez burmistrza otrzymała Urszula Madeja (wokal). Wyróżnienia: grupa Motylki i Żabki z NP MINILAND (wokal), Oliwier Barbarski (wokal), grupa taneczna LUZIK.
3

2

1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *