pultuszczak

Facebook


Sadzą wierzby

2016-04-22 10:27:43

Dziś rozpoczęły się nasadzenia w miejscu wyciętych wierzb nad kanałkiem. Sadzonki są naprawdę duże, więc żałośnie łyse nabrzeża kanałków trochę się zazielenią i rozweselą. Dobrze, że nasadzenia robione są teraz, a nie za rok czy dwa. Najwidoczniej burmistrz posłuchał głosów niezadowolonych z wycinki mieszkańców i postanowił załagodzić sytuację. Cóż więcej możemy powiedzieć? Niech się przyjmą i szybko rosną!

Komentarze

2 komentarze

  1. Profesor Kadłubek odpowiedz

    Prawda do tego warto zauważyć w jakim skupisku posadzili te nowe drzewa jedno na drugim, a obok wolna przestrzeń, która się aż prosi o nowe nasady. Specjalista ds. zieleni musi być wybitny w ratuszu.

  2. Cuda na kiju. odpowiedz

    Ten nowy burmistrz to jakiś mistrz się trafił. Wyciął zdrowe drzewa, zostawił przynajmniej trzy obumarłe. Do tego zostawił w glebie olbrzymie korzenie, które będą zabierały wodę młodym drzewkom i może powodować obumieranie jak w przypadku tych drzew niedawno posadzonych, które nie miały siły przebić się i zaczęły chorować w tej chwili są do wycięcia, a o dziwo akurat te zostały, ale co tam dla tego wybitnego ekonomisty, bogatemu nikt nie zabroni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *