pultuszczak

Facebook


Sadzą wierzby

2016-04-22 10:27:43

Dziś rozpoczęły się nasadzenia w miejscu wyciętych wierzb nad kanałkiem. Sadzonki są naprawdę duże, więc żałośnie łyse nabrzeża kanałków trochę się zazielenią i rozweselą. Dobrze, że nasadzenia robione są teraz, a nie za rok czy dwa. Najwidoczniej burmistrz posłuchał głosów niezadowolonych z wycinki mieszkańców i postanowił załagodzić sytuację. Cóż więcej możemy powiedzieć? Niech się przyjmą i szybko rosną!

Komentarze

2 komentarze

  1. Profesor Kadłubek odpowiedz

    Prawda do tego warto zauważyć w jakim skupisku posadzili te nowe drzewa jedno na drugim, a obok wolna przestrzeń, która się aż prosi o nowe nasady. Specjalista ds. zieleni musi być wybitny w ratuszu.

  2. Cuda na kiju. odpowiedz

    Ten nowy burmistrz to jakiś mistrz się trafił. Wyciął zdrowe drzewa, zostawił przynajmniej trzy obumarłe. Do tego zostawił w glebie olbrzymie korzenie, które będą zabierały wodę młodym drzewkom i może powodować obumieranie jak w przypadku tych drzew niedawno posadzonych, które nie miały siły przebić się i zaczęły chorować w tej chwili są do wycięcia, a o dziwo akurat te zostały, ale co tam dla tego wybitnego ekonomisty, bogatemu nikt nie zabroni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *