pultuszczak
Robert Gajda osobistym doradcą marszałka

2023-09-20 2:20:06
Informację o tej zaszczytnej funkcji przekazał nam sam prof. Robert Gajda, udostępniając pismo marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika w tej sprawie, w którym  czytamy:W tym roku obchodzimy 25 – lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego. To czas podsumowań, ale i wytężonej pracy. To również moment, w którym warto szczególny nacisk położyć na dialog. Dzięki wymianie doświadczeń i czerpaniu z wiedzy ekspertów i samorządowców możemy jeszcze lepiej planować rozwój naszego regionu.

Dlatego ustanawiam Pana, za Pana zgodą, moim osobistym społecznym doradcą. Uprawniam Pana również do publicznego przekazywania i prezentowania moich stanowisk, listów okolicznościowych i przyznanych przeze mnie wyróżnień podczas przedsięwzięć i uroczystości odbywających się na terenie województwa mazowieckiego.

Wierzę, że korzystając z bogatego doświadczenia społecznych doradców, wypracujemy jeszcze bardziej efektywny model współpracy, dzięki któremu działania na szczeblu wojewódzkim będą wychodzić naprzeciw lokalnym potrzebom i oczekiwaniom.

Dodajmy, ze funkcja społecznego doradcy nie jest formą zatrudnienia. Profesorowi Gajdzie gratulujemy zaszczytnej funkcji.

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *