pultuszczak

Facebook


Respirator od Powiatu dla Szpitala Powiatowego Gajda-Med

2020-04-01 1:06:20

Po konsultacjach ze Starostą Pułtuskim Janem Zalewski i Zarządem Powiatu , Sztab Kryzysowy zakupił w dnu 30 marca respirator na potrzeby Szpitala Powiatowego Gajda-Med. To niezbędny sprzęt do ratowania życia u chorych z COVID 19 u których wystąpią cechy niewydolności oddechowej.

Jak informuje Gajda med, po konsultacjach ze starostą pułtuskim Janem Zalewski i Zarządem Powiatu, Sztab Kryzysowy zakupił w dnu 30 marca respirator na potrzeby Szpitala Powiatowego Gajda-Med. To niezbędny sprzęt do ratowania życia u chorych z COVID 19, u których wystąpią cechy niewydolności oddechowej.
Pieniądze na drugi respirator zbierane są na ,,Zrzutce „ zorganizowanej przez p. Julię Szolc pod adresem https://zrzutka.pl/db5bfk (https://zrzutka.pl/db5bfk )
Dziękujemy Zarządowi na czele ze Starostą i Sztabowi Kryzysowemu na czele z dr Robertem Dynakiem. Prosimy o dalszą aktywność na ,,zrzutce” Brakuje już tylko 18 tyś zł ( cena wynegocjowana – 49 tys) – pisze
dr n. med. Robert Gajda, dyrektor Szpitala Powiatowego Gajda-Med.
Dodajmy, że podziękowania skierowano również do pani Renaty Chymkowskiej, która 31 marca przekazała dwie bele materiału na uszycie maseczek ochronnych dla personelu medycznego szpitala Z kolei pani Bogna Borek podjęła się szycia masek.
– Drogie Panie, jesteście kobietami o wielkim sercu. Dziękujemy. Przy okazji zwracamy się do was drodzy przyjaciele z pytaniem czy wśród was jest może Pani krawcowa która w wolnej chwili z dobroci serca podjęłaby wyzwanie uszycia masek z drugiej beli materiału. Materiału jest dużo, a a czas nas goni…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *