pultuszczak
Rejestracja online w Wydziale Komunikacji

2023-01-10 5:20:36
Powiat Pułtuski, w ramach umowy o powierzenie grantu dot. konkursu grantowego CYFROWY POWIAT, zakupił m.in. dostęp do wspomagającego modułu umożliwiającego rezerwację on-line wizyt w urzędzie za pomocą serwisu www i aplikacji mobilnej. Dostęp do modułu zapewniony jest ze strony www.powiatpultuski.pl. Moduł e-Kolejka uruchomiony został w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Pułtusku.W ramach projektu, zakupiono dla Starostwa Powiatowego w Pułtusku centralny UPS i pamięci RAM, wdrożono systemu zbierania logów oraz zakupiono dostęp do modułu umożliwiającego rezerwację on-line wizyt w urzędzie za pomocą serwisu www i aplikacji mobilnej. Ponadto przeprowadzono w urzędzie diagnozę cyberbezpieczeństwa.

Realizacja zaplanowanych w ramach projektu grantowego zadań ma na celu zwiększenie wydajności i poprawy pracy urządzeń w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, zwiększenie bezpieczeństwa środowiska danych wytwarzanych w urzędzie oraz zastosowanie nowych technologii w świetle COVID-19 w zakresie obsługi klienta.

Projekt grantowy realizowany jest przez Powiat Pułtuski w ramach konkursu grantowego CYFROWY POWIAT, realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (Beneficjenta Projektu) w Partnerstwie z Politechniką Łódzką. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską (UE) z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: powiat pułtuski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *