pultuszczak

Facebook


PUŁTUSKI. Zgwałcił siedmiolatkę

2019-12-15 1:29:09

Tego typu drastyczne zdarzenia budzą w nas odrazę do sprawcy i głębokie współczucie dla ofiary. Piszemy o nich dlatego, by uczulić rodziców, bliskich, opiekunów, na zachowanie dziecka, obudzić w nich czujność. Pewne rzeczy nie mieszczą się nam w głowie, uważamy że nas nie dotyczą i nie mogą dotknąć. Nic bardziej mylnego…

21 listopada 2019 roku, Prokuratura Rejonowa w Pułtusku skierowała do Sądu Okręgowego w Ostrołęce akt oskarżenia przeciwko Pawłowi P. [41 lat], oskarżonemu o dopuszczenie się przestępstw seksualnych na szkodę siedmioletniej dziewczynki.

Oskarżony w marcu 2019 roku, przy użyciu przemocy polegającej na przytrzymywaniu dziewczynki, kilkukrotnie doprowadził ją do obcowania płciowego, dotykał rękami i językiem jej miejsc intymnych oraz polecał jej wykonywanie innych czynności seksualnych związanych z dotykaniem jego ciała. Był konkubentem matki dziewczynki.

Pawłowi P. zarzucono dopuszczenie się zbrodni zgwałcenia na szkodę małoletniej poniżej 15 roku życia. Oskarżony nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. W złożonych wyjaśnieniach zaprzeczył, by kiedykolwiek dopuścił się zachowań seksualnych wobec małoletniej dziewczynki.

Wobec podejrzanego w toku śledztwa zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Zarzucany Pawłowi P. czyn jest zbrodnią, za którą grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *