pultuszczak

Facebook


Pułtuscy policjanci znów najlepsi

2020-02-04 9:55:52

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku obronili tytuł z ubiegłego roku i zajęli I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Policjantów o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

1 lutego, w Ciechanowie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu insp. Michał Ledzion. Policjanci z pułtuskiej komendy zajęli pierwsze miejsce, tym samym obronili tytuł z ubiegłego roku.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Makowie Mazowieckim, Pułtusku, Płońsku, Przasnyszu oraz z komendy miejskiej w Ostrołęce. W trakcie turnieju rozegrano 16 meczy. Reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku nie miała sobie równych. W finale funkcjonariusze z Pułtuska rozegrali mecz z policjantami z Mławy. Po 12 minutach zaciętej rywalizacji funkcjonariusze z pułtuska zwyciężyli 2:0.
Końcowe zestawienie najlepszych drużyn :

I miejsce – KPP w Pułtusku

II miejsce – KPP w Mławie

III miejsce – KPP w Żurominie

Na zakończenie turnieju zostały wręczone nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca oraz bramkarza turnieju. Najlepszym i najskuteczniejszym bramkarzem okazał się funkcjonariusz z pułtuskiej komendy – Krzysztof Jaszczak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce, a najlepszym strzelcem Maciej Watkowski z KPP w Żurominie.

Drugi rok z rzędu puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie został przywieziony do Pułtuska.

KPP Pułtusk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *