pultuszczak

Facebook

Przedszkole się buduje

2022-03-18 12:00:15

Roboty przy budowie przedszkola w Przemiarowie, mimo trwającego jeszcze okresu zimowego, przebiegają wyjątkowo sprawnie – zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym

Budynek został zadaszony, stolarka drzwiowa oraz okienna zamontowana i obecnie trwają prace wewnątrz obiektu. Jest to już etap montażu instalacji elektrycznych, hydraulicznych i kanalizacyjnych; kładzione są też tynki oraz posadzki. Kierownik budowy zapewnia, że oddanie inwestycji będzie terminowe i zgodnie z przewidywaniami, z chwilą rozpoczęcia nowego roku szkolnego (2022-2023) we wrześniu, dzieci pójdą już do nowego przedszkola.

Przypominamy, że powierzchnia zabudowy wyniesie 587 m², kubatura 2780 m³. Będzie to przedszkole przestrzenne, z nowoczesnym wyposażeniem dydaktycznym i zapleczem kuchennym, składające się z 34 pomieszczeń. Inwestycja obejmie również niezbędną infrastrukturę, m.in. drogi, w tym miejsca parkingowe, chodniki, przyłącza kanalizacji sanitarnej, przyłącza wody, sieci cieplnej, pompy ciepła, przyłącza elektrotechniczne i teletechniczne.

źródło:pultusk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…