pultuszczak

Facebook
Przed więzieniem ukrył się w szałasie

2023-03-10 9:09:58

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. 40-latek tak bardzo chciał uniknąć kary za popełnione przestępstwa, że ukrył się w lesie pod Goworowem. Zbudował tam szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. W trakcie zatrzymania poszukiwany miał przy sobie narkotyki. Niebawem mężczyzna zamieni szałas na celę w zakładzie karnym.

Mundurowi z Posterunku Policji w Goworowie otrzymali nakaz zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany do sprawy narkotykowej przez sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lata więzienia.

Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł przebywać, nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do lasu na terenie gm. Goworowo.

Okazało się, że mężczyzna był na tyle zdesperowany, aby uniknąć kary więzienia, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. 40-latek nie krył zdziwienia, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe 2 lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *