pultuszczak

Facebook
Poznaj panele ścienne LED Skydance – nowoczesność w pięknej formie

2022-01-24 10:05:39
Jeśli stoisz przed etapem ostatecznego wykończenia mieszkania lub innego budynku albo po prostu chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu, możesz postawić na nowoczesne panele ścienne LED Skydance, które nie dość, że fenomenalnie wyglądają, to jeszcze są bardzo funkcjonalne.

W czasach, kiedy wszyscy są zapracowani, warto decydować się na rozwiązania, które ułatwiają nam codzienne działania i pozwalają wszystko robić szybciej. Pod tym względem panele ścienne, dzięki którym wygodnie można sterować oświetleniem, są strzałem w dziesiątkę.

Niezwykle funkcjonalne

Jeśli chodzi o panele ścienne LED Skydance, ich największą zaletą jest to, że są tak bardzo funkcjonalne. Najbardziej rozbudowane modele dają możliwość nie tylko włączania oraz wyłączania oświetlenia, ale także zmiany jego temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K, zmiany koloru z palety barw RGB oraz sterowania oświetleniem w różnych strefach. Dostępne są urządzenia 1-, 2-, 3-, a nawet 4-strefowe.

Tego typu panele ścienne są dedykowane do wielokolorowych instalacji LED ze zmienną temperaturą barwową RGBWW. Należy do nich m.in. taśma LED RGB+CCT. W zależności od modelu, obsługuje się je za pomocą obrotowych potencjometrów, dotykowych przycisków lub dotykowych suwaków. Jest to bardzo wygodne, a przy tym pozwala zachować elegancki wygląd.

Nietuzinkowe i eleganckie

Wygląd paneli ściennych LED od Skydance to kolejna z najważniejszych ich zalet. Dzięki temu, że są sterowane głównie dotykowo, nie mają wypukłych przycisków. Są szklane, a więc tak szybko się nie rysują. Tym bardziej się nie odbarwiają. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku modeli w kolorze białym. Tradycyjne włączniki z plastiku, zazwyczaj już po kilku tygodniach zaczynają żółknąć. Z tego względu stosunkowo często trzeba je wymieniać. Panele, które są szklane mogą służyć z kolei latami i przez ten cały czas będą wyglądały tak samo dobrze.

Na pewno przyznasz, że ich design jest nietuzinkowy. Na pewno nie przypominają tradycyjnych włączników. Są od nich też dużo bardziej trwałe. Ponieważ są bardzo minimalistyczne, nadają się do wnętrz właściwie w każdym stylu. Występują w kolorze białym i czarnym. W przypadku modeli z obrotowym potencjometrem, mogą mieć pokrętło w kolorze srebrnym. Wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. W przeciwieństwie do tradycyjnych włączników, nie dość, że są funkcjonalne, to jeszcze stanowią element dekoracyjny.

Jak można je zamontować?

Jeśli spodobały Ci się panele ścienne LED Skydance, na pewno zastanawiasz się nad tym jak możesz je zamontować. Pod tym względem również jest to rozwiązanie idealne, ponieważ można robić to na dwa sposoby. Standardowo panele naścienne możesz zamontować do puszki fi60. Wtedy też mogą być zasilane bezpośrednio z sieci lub za pomocą specjalnego sterownika. Możesz zamontować je również nawierzchniowo. To oznacza, że żebyś mógł zacząć z nich korzystać, nie musisz nawet wiercić dodatkowych otworów. W przypadku montażu nawierzchniowego, panele są sterowane bateriami.

ELED.pl – Oświetlenie LED na miarę Twoich potrzeb!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *