pultuszczak

Facebook

POŻEGNANIE NACZELNIKA WYDZIAŁU KRYMINALNEGO

2022-02-09 4:40:50

Uroczyste spotkanie, podczas którego podziękowano za wieloletnią służbę asp.sztab. Jarosławowi Dublickiemu, odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. Po blisko 30 latach służby Naczelnik Wydziału Kryminalnego przeszedł na emeryturę

W Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku pożegnano asp.sztab. Jarosława Dublickiego, który z Policją związany był od 1994 roku. Odchodzącemu Naczelnikowi dziękowano za wysiłek i zaangażowanie w służbę.

W uroczystości pożegnania uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku insp. Jarosław Olszewski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku podinsp. Sławomir Żelechowski.

Podczas uroczystości insp. Jarosław Olszewski, w związku z zakończeniem służby przez asp.sztab. Jarosława Dublickiego, wyraził uznanie dla jego kompetencji, wytrwałości i pasji, z jakimi realizował codzienne wyzwania.

Naczelnik asp.sztab. Jarosław Dublicki, żegnając się ze służbą podziękował za lata dobrej współpracy, przychylność, a także za pomoc w realizacji różnych postawionych mu zadań. Jednocześnie zaznaczył, że zapewnienie bezpieczeństwa na takim terenie jest zadaniem niełatwym, dlatego Naczelnik podziękował całemu kierownictwu oraz policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników jeszcze raz dziękujemy za lata służby i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…