pultuszczak

Facebook
Powstanie park handlowy z fitnessem i KFC

2022-11-05 8:20:26

Nowa inwestycja w Pułtusku wygląda coraz poważniej, jeśli tylko starostwo wyda pozwolenie na budowę

W trakcie dyskusji nad planem zagospodarowana przestrzennego dla części obrębu 9 miasta Pułtusk – terenu działek dawnego ZAMBETU przy alei Wojska Polskiego i sąsiednichpojawił się temat budowy w tamtej okolicy parku handlowego. Głos zabrała przedstawicielka grupy GHI –  realizującej komercyjne inwestycje handlowe (informacje pod tekstem). Grupa GHI zrealizowała ich kilkadziesiąt w ostatnich latach, przede wszystkim były to parki handlowe i taki właśnie miałby powstać w Pułtusku. Inwestycja obejmowałaby cztery działki, właśnie te na których a powstać betoniarnia, więc jeśli się uda, ta niechciana przez mieszkańców inwestycja zostanie wyeliminowana.

W pułtuskim parku handlowym planowane są sklepy znanych marek odzieżowych, sklep spożywczy – supermarket, gastronomia – w planach KFC, klub fitness, siłownia, plac zabaw. Najemcy są bardzo zainteresowani tą lokalizacją. Zdaniem przedstawicielski grupy inwestycyjnej, to przedsięwzięcie bardzo rozwojowe dla miasta, z dodatkowym atutem. Wykluczy bowiem możliwość realizacji budowy betoniarni, o czym wspomnieliśmy wyżej, będzie mniej uciążliwe dla otoczenia. Odbyły się podobno spotkania z mieszkańcami i przedstawicielami Ratusza, na których koncepcja budowy parku handlowego uzyskała aprobatę. Firma ma podpisane umowy przedwstępne z właścicielami działek, ale zostaną one sfinalizowane pod warunkiem uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę. Problem może być z planowaną  powierzchnią parkingów, ale jak poradził przedstawicielce firmy radny Łukasz Skarżyński, który z racji prowadzonej działalności też załatwia tego typu sprawy, inwestycję i budowane parkingi należy podzielić na etapy i na każdy z nich uzyskać odrębne pozwolenie na budowę.

Green Hills Investment
to grupa inwestycyjna zajmująca się lokowaniem kapitału na rynku nieruchomości. Powstała ona łącząc w sobie wiedzę z zakresu nieruchomości, budownictwa, prawa, bankowości i finansów co pozwala nam doskonale poruszać się we wszystkich etapach procesów inwestycyjnych osiągając ich pełną optymalizację.

Firma Green Hills Investment koncentruje swoje działania inwestycyjne głównie na rynku nieruchomości komercyjnych. Podążając jednak w myśl strategii dywersyfikacji portfolio prowadzimy również projekty w zakresie nieruchomości biurowych oraz mieszkalnych.

Głównym zakresem naszych działań jest pozyskiwanie atrakcyjnych terenów pod realizacje projektów handlowo-usługowych typu galerie handlowe oraz retail parki (…)

Zdjęcie: Park handlowy w Bytomiu, wybudowany przez grupę GHI

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *