pultuszczak

Facebook

POWER DAY w Golądkowie

2019-08-23 12:55:38

Prezentacja maszyn żniwnych i uprawowych firm takich jak JOHN DEERE, KUHN, VADERSTAD, UNIA GROUP, MANITOU przyciągnęła wielu zainteresowanych na pola Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie. Pokazy odbywały się w miniony piątek


Nasza szkoła kształci kadry dla nowoczesnego rolnictwa, zaś firma ROL- BRAT, dostarcza na rynek produkty najwyższej jakości, jeśli chodzi o nowoczesne systemy gospodarowania. Stąd pomysł na współpracę, która będzie przebiegała na wielu płaszczyznach, a dzisiejsze pokazy stanowią jej inaugurację – powiedziała do zgromadzonych Eliza Dembe – Stańczak kierownik praktycznej nauki zawodu.

Oficjalnego otwarcia pokazów dokonali: dyrektor szkoły i gospodarz obiektu Ewa Leszczyńska oraz Wiesław Załęski – współwłaściciel firmy ROL – BRAT z Żabina Karniewskiego. Po powitaniu wszystkich zebranych oraz przedstawieniu programu imprezy maszyny ruszyły na pole. Była to znakomita okazja do ich przetestowania i przekonania się o jakości i innowacyjności. Chętnych nie brakowało. Przedstawiciele poszczególnych firm prezentowali maszyny i odpowiadali na pytania oglądających.

W trakcie pokazów można było skosztować dań z grilla serwowanych przez uczniów i nauczycieli golądkowskiego technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród, wśród których znalazła się kosiarka spalinowa firmy John Deere.

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…