pultuszczak

Facebook


POWER DAY w Golądkowie

2019-08-23 12:55:38

Prezentacja maszyn żniwnych i uprawowych firm takich jak JOHN DEERE, KUHN, VADERSTAD, UNIA GROUP, MANITOU przyciągnęła wielu zainteresowanych na pola Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie. Pokazy odbywały się w miniony piątek


Nasza szkoła kształci kadry dla nowoczesnego rolnictwa, zaś firma ROL- BRAT, dostarcza na rynek produkty najwyższej jakości, jeśli chodzi o nowoczesne systemy gospodarowania. Stąd pomysł na współpracę, która będzie przebiegała na wielu płaszczyznach, a dzisiejsze pokazy stanowią jej inaugurację – powiedziała do zgromadzonych Eliza Dembe – Stańczak kierownik praktycznej nauki zawodu.

Oficjalnego otwarcia pokazów dokonali: dyrektor szkoły i gospodarz obiektu Ewa Leszczyńska oraz Wiesław Załęski – współwłaściciel firmy ROL – BRAT z Żabina Karniewskiego. Po powitaniu wszystkich zebranych oraz przedstawieniu programu imprezy maszyny ruszyły na pole. Była to znakomita okazja do ich przetestowania i przekonania się o jakości i innowacyjności. Chętnych nie brakowało. Przedstawiciele poszczególnych firm prezentowali maszyny i odpowiadali na pytania oglądających.

W trakcie pokazów można było skosztować dań z grilla serwowanych przez uczniów i nauczycieli golądkowskiego technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród, wśród których znalazła się kosiarka spalinowa firmy John Deere.

ED

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *